Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátommal le szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal le szeretnék feküdni, már majdnem sor került rá, de ő egyáltalán nem gondolt arra hogy védekezni kéne, én meg meghátráltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mintha egyértelmű lett volna, hogy fogamzásgátlót szedek, pedig nem. Kínosnak éreztem volna, ha szólok... Tudom ez hülyeség, de akkor hülyén éreztem volna magam...
2008. márc. 30. 19:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én barátom is azt hitte, hogy fogamzásgátlót szedek... de én simán mondtam neki, hogy mielőtt folytatnánk, ugye tisztában van vele, hogy nem szedek semmit?

Akkor abbahagytuk, de aztán tabival....:D

2008. márc. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi:-) És mindenkinek köszönöm a hozzászólását!

Tudom, hogy meg kell beszélnem vele, csak valamiért kínosnak érzem a témát. De majd túlteszem magam rajta...

2008. márc. 31. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!