Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Menstruációm előtt folyásom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruációm előtt folyásom van. Normális?

Figyelt kérdés
Kezeltek már candidával, de remélhetőleg az elmúlt. Mensi előtt fehérfolyás normális? Nem viszket meg ég, de mennyiségre szerintem elég sok.
2008. ápr. 1. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Enyhe folyás normális menstruáció előtt. Ha sokkal több, mint amennyi eddig volt mensi előtt, érdemes lenne nőgyógyászhoz fordulnod. Márcsak azért is, hogy kiderüljön, nincsen-e esetleg valamilyen más betegséged!
2008. ápr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az normális, nekem is lenni szokott előtte pár nappal.
2008. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A folyás normális, de ha többnek tűnik mint szokott, akkor inkább menj el dokihoz.
2008. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is van. ez azt jelzi, hogy meg fog jönni
2009. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!