Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet menstruáció közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet menstruáció közben nemi életet élni?

Figyelt kérdés
Kicsit gusztustalan nem?
2008. ápr. 2. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
egyén függő...
2008. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
persze! gusztus függő de lehet. de a tampont mindenképp huzd ki ha esetleg ugy alakul
2008. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ismerősöm szerint nem nagy dolog, csak jól ki kell elötte béleni az ágyat (praktikusan nem fehér) törülközőkkel. Persze ez függ attól is, hogy mennyire és hogy vérzik az illető.

Van egyébként olyan pampon is, ami ilyen célt szolgál. Még nem volt hozzá szerencsém, úgyhogy véleményt nem tudok mondani róla.

[link]

2008. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem egyáltalán nem gusztustalan, mi a párommal még inkább kívánjuk egymást. Én ilyenkor sokkal kívánósabb vagyok. Legjobb ha te vagy alul mert úgy nem folyik ki olyan sok vér és utána le lehet tusolni is.

2008. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Oráisan---,,oboahét":D
2008. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is gusztustalan, de ez tényleg egyén függő. Van aki csinálja eközbe van aki undorodik tőle... ez van
2008. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem csináltam,max zuhany alatt tudnám elképzelni, de nagy a fertőzésveszély,ugye a nők ilyenkor könnyebben összeszednek mindent.És hát nem túl higiénikus.Viszont akik kipróbálták azt mondják,nagyobb az élvezet olyankor, hát nem tudom,egészségükre!
2008. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is kívánósabb vagyok olyankor!!!Sőőt!Én még a tüsszőrepedésem napját is tudom,mert olyankor olyan hülye dolgaim vannak...állandóan csak a barátom testére tudok gondolni,az eddigi összes szexre(csak vele volt szexuális kapcsim),egyszerűen nem tudok semmire koncentrálni.Ez yolan 2 napig tart.Viszont menstruáció elött nem lennék képes szeretkezni.Nem tudom miért.Sajna iylen avgyok.Amúgy szerintem pedig nem gusztustalan.Persze,nem az első két napban kell amikor szinte 3 ms alatt sok vér jönb,hanem oylan 3-4 napban amikro nagyjából már csak vérezgetek...
2008. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hát, szerintem semmi gusztustalan nincs benne. és tényleg jobb érzés olyankor.
2008. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
Senki sem gondolt még ilyenkor az análisra? Szerintem ez is egy lehetséges alternatíva. :)
2008. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!