Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ennyit késhet a menstruáció?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés

Tehát barátnőmnek már 1 hete késik. Szoktunk védekezni és mielőtt elmegyek, azelőtt még jóval kiveszem. Nagy ritkán csináljuk úgy hogy az elején 4-5percig gumi nélkül, de nem intenzíven, aztán gumi fel és kiveszem előtte.

Szokott késni neki 1-2 napot. Nagyon aggódunk hogy mi lehet a baja, 6 gyógyszert szed 1 nap, fel is fázott 1 hete és pár napja múlt el, stresszel is elég sokat a suli miatt meg miegymás. Tehát mi lehet az oka? Nagyon nem lenne jó ha terhes lenne, mivel én 18, Ő 16 évesek vagyunk.

Tudom hogy baromságot csináltunk hogy gumi nélkül kezdjük néha, szóval az ilyen válaszokat inkább hanyagoljátok kérlek, így is elég sz@rul érezzük magunkat :(


2011. okt. 26. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Akár 9 hónapot is késhet, nyugi.
2011. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a rendkívül kifinomult válaszodat.

Hasonló jókat.

2011. okt. 26. 19:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg okból késhet, nem feltétlenül terhesség, csináljatok tesztet, ha terhes már ki kell mutatnia! Ird meg az eredményt!!!
2011. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
amikor felfáztam, nekem is késett.
2011. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Milyen érzékenységű tesztet vegyünk hogy pontos legyen az eredmény?
2011. okt. 26. 19:39
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szaladjatok le a Tescoba, ott van teszt, kb. 600ft, és ár meg is nyugodhatok, jobb mint a bizonytalanság, már ilyenkor estiből is ki kell mutatnia ha terhes!!!
2011. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már a 25-ös is kimutatja, nálunk csak olyat árulnak a tescoba!!!
2011. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felfázott, gyógyszereket szed, és stresszel. Ez elég ok rá, hogy késsen. Késhet ennyit ezek miatt, de ha 1 hét múlva sem jön meg, érdemes lenne tesztelni. [Bemész egy patikába, (vagy ő) és kértek egy terhességi tesztet.]
2011. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Tehát ha még + 1 hetet késik?
2011. okt. 26. 19:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem várnék plusz 1 hetet, mert addig megőrűltök a bizonytalanságba, ha addig se jön meg!!!
2011. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!