Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A mereven 8 cm-es pénisz gáz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mereven 8 cm-es pénisz gáz? A mostani pasimnak akkora. Még nem volt hüvelyi kontakt, csak ez-meg-az, abban nagyon tuti, de nem tudom, milyen lesz a konkrét aktus, mert eddig 18-23 cm-es pasiaim voltak.

Figyelt kérdés
Engem a méret nem zavar, ha másban kielégít, csak kéne néhány vélemény. Előre is köszi.
2008. ápr. 3. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
fogadd el igy:) hüvelyi orgazmusod lehet h nem lesz.. az én pasimnak nagyobb,de nem sokkal. öt sztem jobban zavarja mint engem a mérete:( DE ha másban kielégit,remélem nem lesz baj a kapcsolatotokkal. szeressétek egymást:)
2008. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
én nem is értem ez hogy jön elő. mármint méregetitek? vagy a srácok méregetik maguknak? nem kell a cm-ekkel foglalkozni. szokták mondani: lehet kicsi, de játékos. szex után tudod majd úgyis eldönteni, hogy megfelelt-e neked, vagy sem.
2008. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"...mert eddig 18-23 cm-es pasiaim..."


Az ilyen dolgokat úgy bírom. A pasik nem is merik 17 cm alá datálni a farkukat. Nekem munkámból eredően mindig van vonalzó az asztalomon, emellett én tisztában vagyok a méretekkel. Nem mondom, hogy nem láttam 18 cm-es farkat, de azt már "elvétve". A 23 az pedig már tipikusan a néger csóka a szexlapokban.

Egy átlagos férfinak 13-17 cm-es a pénisze. A 8 cm-es nemi szervvel sincs semmi baj. Bár tény, hogy a szexuális élet része az ember életének (általában), de azt nem feltétlen a pénisz mérete határozza meg. Ez csak egy szempont. A sok közül.

2008. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Te most komolyan, pettingelés közben előhúzod a centit és leméred??? Az eszem megáll!
2008. ápr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy honnan tudod ennyire pontosan, hogy annyi. HIdd el, csak igy látva tippelve lehet nem annyi.

18-23???? Ne viccelj már :D ÉS ezt honnan tudod? Mondták? Vagy mérted? :D

Mert igaz, h egy átlag pénisz 13-14 körül van. Nem értem hogy jön ki ez az átlag, ha szinte mindenkinek 18 feletti. :D

Ja, és 8 cm az kevés. Nem fogsz szinte semmit érezni, hiába vastag. Azt nem tudja úgy benned mozgatni. (Hidd el tudom, sajnos volt hozzá szerencsém)

Hiába elégitett ki máshogy, nekem nagyon fontos lett volna, hogy érezzem magamban.

Úgyhogy a méret nem zavaron majd gondolkodj el.

Inkább szeress bele előtte, úgy könnyebb lesz elfogadni. :D

2008. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja és az igaz, hogy a pénisz mérete nem minden. De egy 8 cm-s hiába birja fél órát is, ha nem érzem.

Nem akarom alábecsülni, de ha tényleg 8 cm, attól neked nem lesz jó sehogy.

2008. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
istenem miért kell ennyit foglalkozni a pasi farkának a méretével. ha szereted nem foglalkozol vele,ha meg nem szereted akk nyilván olyan farku pasit keritesz akinek a cmje számodra megfelelö. De egy 20cm farku pasi se jobb mint egy 8cmes.. Sőt, a vastagságát érzed nem is feltélen a hosszát
2008. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%
Most kegyetlen leszek, de őszinte: azt, hogy egyáltalán nem számít a méret sztem csak azok a lányok mndják, akik nem találkoztak még igazán kicsivel.. én még életemben nem mértem le egy pasimét sem, de volt egy, akinek nagyon kicsi volt (ha a többit veszem átlagnak, akkor kb lehetett akár 8 cm is, mert feleakkora mint a többi, amit láttam) Hát, őszintén szólva nem tett hozzá a kapcsolatunkhoz a mérete, az tuti... nem emaitt lett vége, de az a véleményem, hogy ha egy nő nincs rendesen kielégítve (és ekkorával nem lehet) akkor feszültebb, boldogtalanabb, ami egy idő után a kapcsolat rovására megy. Igenis kell az is, hogy érezzem, ahogy "magáévá tesz", nemcsak gyömöszöl meg lökdös. SZTEM nem lehet mással pótolni (mondjuk jó orálissal, vagy bármilyen kényeztetéssel). Orális szex közben viszont kimondottan előnyös... persze ez csak az én vélményem, lehet, hgy van olyan, akit tényleg nem zavar. De azért ettől függetlenül működhet jól a kapcsolat, de "valami" (az a pár centi) nekem hiányozna belőle. :(
2008. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
8cm??? waze, az kutya kevés...:D nem lesz jó vele a sex, azt most megmondom...
2008. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Annyira örülök a kettővel előtti hozzászólásnak, teljesen ezt érzem én is.

De az előttem lévő meg durva.

Nagyon rossz dolog, ha egy pasival ez van. Mert nem tud mit tenni. Hiába kicsi, nem lehet vele mit tenni. El kell fogadni, ha szereted.

Kicsi

2008. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!