Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A mereven 8 cm-es pénisz gáz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mereven 8 cm-es pénisz gáz? A mostani pasimnak akkora. Még nem volt hüvelyi kontakt, csak ez-meg-az, abban nagyon tuti, de nem tudom, milyen lesz a konkrét aktus, mert eddig 18-23 cm-es pasiaim voltak.

Figyelt kérdés
Engem a méret nem zavar, ha másban kielégít, csak kéne néhány vélemény. Előre is köszi.
2008. ápr. 3. 21:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A méret nem garantálja a jó szexet, de alapfeltétel is.
2008. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
8 cm az tényleg érdekes, de szerintem nem ezen fog állni vagy bukni a kapcsolat... (mondja ezt az az ember, aki egész eddigi életénben egyetlen emberrel volt szexuálisna együtt. nem is akar többel XD)
2008. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. ápr. 9. 13:47
 14/21 anonim ***** válasza:

Állítólag az átlag hüvely úgy 10 centi. Ehhez képest nem rossz az a 8cm. Igenis lehet vele jó a szex (volt már pasim akinek 10 centis volt, és állítom fantasztikus szerető). Az átlag méret ázsiai férfiaknál olyan 12 centi körül van, európaiaknál körülbelül 14, afrikai származásúaknál 16-18, az indiánoké viszont iszonyat vastag (persze lehet extrém mértékben kicsi, pl. 4cm hosszú és 2centi átmérőjű, na AZ már gáz, amúgy valahol olvastam szerencsétlen fasziról, ő bevállalta).


Előbb szeress bele, ez jó tanács. Ne hagyd hogy "elhanyagoljon". Ha minden húr szakad, vonjatok be játékokat, bár azt scak végső esetben és ne minden alkalommal.

2008. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy érezd is magadban, kicsi.

Minden mással lehet kísérletezni.

Meg is termékenyíthet - de csak kívülről, sok szerencsével.

2008. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

tök mindegy h mások mit mondanak, te leszel vele együtt nem mások. ha neked így jó mert kielégít akkor kit érdekel h mekkora????

csumpa

2008. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
nekem az a véleményem hogy nem a méret a lényeg ,mert mindenkinek akkora van amekkorát a "jó isten" ad neki nem kell az miatt lenézni a fiút - jó nekem 18-19 cm és 17 éves vagyok , de akinek kisebb van az nem tehet róla úgy született hogy benne van ez is a tulajdonságaiban . el kell fogadni mindenkit olyannak amilyen valójában az is lehet hogy ő sem örül annak hogy akkora van neki . nekem pl barátnőmnek bőven elég amekkora van sőt néha azt mondja hogy lehetne kisebb is. csak ennyit akartam mondani de sose a fiúnak a hibája hogy mekkora van neki
2008. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Okey.biztos szokatlan a 8 cm...nem egy standard pénisz méret,de tényleg a technikán múlik a jó szex..Nekem is csak 14-15 korul van és eddig még senki sem panaszkodott.

Bár egyes pózokban előnyösebb lene a hosszab szerszám,de hát azokat a pózokat mellőzni kell..

ha nincs igazam javitsatok ki lányok.


tomi voltam

2010. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 bajnok:) válasza:
Elnézést én nem vágom hogy mereven 8cm vagy amúgy.Mert én 13éves vagyok és 16.2cm mereven amúgymég nemmértem!xD csak mereven de úgy viszont téll 16.2 cm akkor most az jó vagy nem?:D
2012. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
8 cm az rohadt kevés nem lehet ,hogy elmértétek?
2013. márc. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!