Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen a szex a strandon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex a strandon?

Figyelt kérdés
A standon/vízben (nem a kádra gondolok) valo szexel kapcsolatos élmények tapasztalatok érdekelnének. ti csináltátok már? milyen? nem kaptatok el semmit? ha vki beleélvez a vizbe más nem lehet terhes tőle? jo ez buta kédés de sztem érdekes. :) szoval élményeket tapasztalatokat kérek :)
2008. ápr. 7. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Párommal már szeretkeztünk strandon, a vízben...Persze nem nappal, nyitvatartási időben a sok gyerek elött..Strandbuli volt...Nagyon jó!! A vízben minden könnyebb, nem annyira fárasztó a mozgás...mi élveztük:))
2008. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
90%
Hát menjen a francba ali a medencében csinálja én meg ott úszkálok a geciben!!!!!!
2008. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én álmom egy tengerparti szeretkezés. De utána olvastam és sok kockázata van. (fertőzések, homok miatt gumi elszakadhat...) NEm minden medencében túl tiszta a viz, ugyhogy fertőzást is könnyen el lehet kapni. És az előzőnek üzenem, h ott nem csak sperma lehet, vizelet, üledék...
2008. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgyan szexelni nem szexeltem még,de a csók a víz alatt az egyik kedvencem:)Viszon nem egy cimborám esküszik rá,hogy utánozhatatlan,és torony magasan a legjobb.
2008. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos nem mennék bele.... Túl sok fertőzés lehetséges. De egyébként akkor már otthon is lehet jó egy sarokkádban... Gyertyákkal.
2008. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
engem csak az zavart a dologban, hogy az ondó vízzel találkozva ragacsos takonyszerű dologgá válik, ami a vízben lebegve a legváratlanabb helyeken tud megtapadni, gyakorlatilag levakarhatatlanul. Szóval alapos átvizsgálás szükséges a vízből kijőve, hacsak nem akar az ember egy feltünő fehér ragadvánnyal pl. a vállán sétálgatni... :S
2008. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Am lehet tőle terhes az ember,ha vízben szeretkezik?
2008. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
pfuj... tényleg ne gecizzétek összea vizet ez bunkóság:P
2008. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
oké nyugi nyugi én nem akarom kiprobálni csak láttunk nyáron ilyet a barátommal és érdekel ez a dolog. Amugy ha véletlenül megcsinálnánk tuti nem standon tenném...szégyellös vok. max tóban éjjel vag nem tudom...de az meg koszos....mondjuk a strand veze is...most h belegondolok :haggyuk :D de ezért irjatok még tapasztalatokat! Jó öket olvasni! köszi az eddigieket
2008. ápr. 7. 22:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csináltuk már a Velencei tóban nappal a partól 10.métere. Nekünk nagyon jó volt és nem aggódtunk semmi olyanon hogy úszkál majd melletűnk vagy fertőzést kapunk. A lényeg az hogy fantasztikus volt. Egyszer ajánlom mindenkinek próbálja ki nagyon szuper!!!
2008. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!