Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég fázós típus vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég fázós típus vagyok, szinte a zoknit sem vehetem le a lábamról, mert azonnal megfázom. Ha tehetem nyáron is zoknit viselek a strandon. Barátnőmmel már a nagy pillanatra készülünk, szerintetek zavarná ha szex közben is zoknit viselnék?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Általában ciki, de ha barátnőd szeret meg fogja érteni.
2011. aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
hát az elég gáz lenne ha nem vennéd le... Különben szex közben úgyis elönt a forróság nem hiszem hogy fázna közbe a lábad.
2011. aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekelné. De ezt meg is lehet beszélni, ezt bárki megértené.
2011. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem megértené,és ha nem szeretnéd hogy kellemetlen legyen a helyzet,kérd meg hogy ő se vegye le a zokniát :)
2011. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, nem csak a lábadon lesz, mert ezeket a géneket kár továbbörökíteni.

Ha lehet menj el orvoshoz, mert valami gáz van a vérkeringéseddel, még a végén trombózist kapsz szex közben.

2011. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi is néha fennhagyjuk a zoknit. Nem azért, mert fázik a lábunk, hanem, mert így jó. De általában zokni sincs rajtunk.

22/N

2011. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rajtam is mindig zokni van, nem érdekel ha tél van vagy nyár. Mezítláb utálok lenni. De szex közben leveszem. Szerintem igénytelen zokniban szexelni.

Kérdezd meg a barátnődet, hogy őt zavarná a zokni, nem fog hülyének nézni a kérdésed miatt.


19/L

2011. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

13.25 igénytelen zokniban szeretkezni?? Igénytelen? Hogy lesz ez igénytelen?

Fura? Igen, mindenképpen furcsa, és ritka dolog. De hogy igénytelen? Nézz utána mit jelent az igénytelenség.

2011. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk belegondoltam, gumicsizmában sem ciki, feltéve ha kecskével csinálod.
2011. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar, de azért ha az életed múlna rajta, nem mondanám, hogy vedd le. Szerintem a legmegfelelőbb szó erre a 'kiábrándító'.
2011. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!