Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon nagy gaz hogyha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy gaz hogyha nem akarom leszopni a partneremet?

Figyelt kérdés
tudom h a pasik elvezik...de ha en undorodom mar akkor ha ra gondolok.... nah????
2008. ápr. 14. 16:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy még az, de egyszer eljön az az idő, mikor bekövetkezik! A lényeg, hogy ha még nem akarod, mert undorodsz, akkor ne tedd, mert lehet örökre elmegy a kedved! lassú léptekkel haladni viszont szerintem lehet! Játszatok barátkozósdit ott lent! :D Nem kell ajtóstul a házba...
2008. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%

vannak olyan pasik, akik nem igényelik a dolgot. tehát így alapból nem az.


Ha viszont a pertnered szeretné, te meg undotodsz tőle az gáz. Egyrészről azért mert van valami, ami amúgy természetes és te nem teszed meg neki, másrészről meg azért, mert gyakorlatilag attól undorodsz, ami számára az egyik legfontosabb dolog. Meg mondjuk azt is érdemes meggondolni, hogy ha oda beengeded, akkor amoda miért nem...


Te ilyen vagy, ez egy dolog. de igazából szemrehányást sem tehetsz olyannak, akinek ez nem felel meg. mert ő meg amolyan.

2008. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%

SZERINTEM EGYÁLTALÁN NEM GÁZ!

Az én barátom azt mondta hogy szerinte megalázó egy lánynak (ez csak egy vélemény, nem akarok sérteni senkit) és nem is engedné meg nekem...

Amúgy egyenlőre én sem tenném meg

2008. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Fogalmazd meg magadnak, miért undorodsz. Megfelelő tisztálkodás után partnered azom részének is jó illata van és akár milyen furcsa, de közben észre fogod venni, hogy neked is jó.

Ritka az a férfi, aki nem szereti az orális szxet, persze előfordulhat.

2008. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Szia, kapcsolatunk elején én leszögeztem a barátomnak, h figy, én azt sosem fogom megtenni. Azt mondta ok, ő így is szeret. Telt mult az idő és ő egyre gyakrabban csinálta nekem. Egyszer elkezdtem csókolgatni neki ott lennt. Azt mondta, ne csinéljam, ha nem akarom. Most is csak ott tartunk még, h csókolgatni szoktam, néha többet is, de elég ritka. ha szeret, nem érdekli. Annyi minden más van. De arra rájöttem, h mindent megadnék neki, h jó legyen, uhogy sztem egyszer ezt is. Ő mindenesetre mindennél jobban értékeli a próblkozást.
2008. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Na, ez a legfurább, amit az utolsó hozzászóló irt. Ő nem teszi, mert undoritó, de ő simán hagyja. Az akkor nem undoritó a pasinak? Csak mert a pasi megteszi, mert neki az az első, hogy a bnőjének minél jobb legyen?

De ha nem akarod, tényleg nem kell megtenni. Én sokáig úgy gondoltam, hogy nem csinálom, de már elsőre megtettem. Kellemesen csalódtam. Sok lány később gondolja meg magát. Mert megfelelő higénia mellett, sztem semmi gond nincs vele. SŐT, nagyon jó látni, hogy a barátod menynire élvezi.

És nem mondom, hogy nincs olyan pasi, aki nem akarja. De azért ez sztem nagyon ritka, még ha azt is mondja némelyik. :) Vagy annak, még nem volt benne része.

2008. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%
Szia én a saját példámmal tudok előjönni én már nagyon rég óta azt mondtam hogy én soha nem fogok leszopni egy pasit sem mert az milyen undorító mostani párom kapcsolatunk elején még kérte mondtam neki is utána márn em is akarta és 7 hónaposak voltunk mikor magamtol megfogtam és leszoptam nem tudom miért azt éreztem hogy felvagyok rá készülve és azóta kérés nélkül megteszem! Ha nem akarod NE tedd meg! Senki nem kényszerthet rá ha a partnered nagyon akarja akkro mond meg nyugottan hogy még nem akarod megfogja érteni sok sikert és NEM GÁZ HOGY NEM AKAROD nagyon sokan így vannak vele sőt van oylan férfi ismerősőm aki egy csajtól sem kérné soha mert ő megalázónak találja a csajok irányában 16 éves lány
2008. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
szopogasd az ujjadat előtte, hidd el az javarészt retkesebb mint egyesek farka (legalábbis az enyémből kiindulva) arról hogy gáz vagy sem meg talán a pasidat kéne megkérdezni, én baromira bánnám hogy nem fogad el a párom 100%-san én ha szeretnék valakit egy közös fürdő után ki tudnán a popsiját is kinyalnám ha azt élvezné...
2008. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

Én is undorítónak tartottam. A párom nem igényelte. 5éve voltunk együtt,ez alatt kb.2×mondta hogy azért egyszer jó lenne. Aztán mikor 3× mondta megleptem vele. Nem volt gusztustalan,bár én a végterméket nem veszem a számba,ezt kikötöttem.

Addig ne csináld amíg nem érzed késznek magadat rá!

2008. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%
hát én biztos kidobnálak XD
2008. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!