Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon nagy gaz hogyha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy gaz hogyha nem akarom leszopni a partneremet?

Figyelt kérdés
tudom h a pasik elvezik...de ha en undorodom mar akkor ha ra gondolok.... nah????
2008. ápr. 14. 16:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%
Én is undorodom tőle,én úgy szoktam megoldani hogy gumival csinálom! így a kecske is jóllakik meg a káposzta is megmarad...:)
2008. ápr. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom, hogy lehet tőle undorodni! Eszméletlen jó érzés a pasinak és én nő lettemre igenis élvezem, amikor kényeztetem a páromat orálisan! Szerintem nincs olyan pasi, aki ne szeretné, csak nem vallják be a barátnőjüknek, hogy akarják, meg ha "nem teszed meg akkor is szeretlek" dumával nyugtatgatják őket! De a lányok meg simán elvárják, hogy kinyalják őket, hát kérdem én, az már nem undorító? Aztán megunják, és elmennek olyanhoz, aki megteszi nekik!
2008. ápr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%

Kettővel ezelőtti válasz írójának:

Érdekes, hogy egy gumi műanyag ízét gusztusosabbnak tartod, mint annak a férfinak az "ízét", akinek a nemiszervét magadba engeded (másik tájékodon).

Egyszer próbáld ki, rájössz, agumi íze nem is olyan jó, mellesleg nem is egészséges (szopogatás álltal).

2008. ápr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%
Azért, mert nem érted, hogy lehet valamitől undorodni, attól még lehet. Én sem szeretem az orális szexet. Illetve, azt szeretem, ha nekem csinálják, de sose kérnék rá senkit, ha nem csinálja a pasi, akkor nem is hiányzik. Én nem vennék péniszt a számba és kész. Nem azért, mert fiatal vagyok, 21 éves vagyok, 15 éves korom óta élek nemi életet, és azt mondom, nem nem és nem. Csináltam már, elég sokáig próbálgattam, de rá kellett jönnöm, hogy ez nem egy olyan dolog, amit én csinálni akarok. Ha egy pasi szeret, akkor ezt el tudja fogadni.
2008. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
6%
Nem gáz! A pasin is múlik, hogy mit "igényel". Az enyém pl. napi jósokszor. Állítása szerint nem lenne baj, ha nem csinálnám, de ezt még akkor mondta, amikor először találkoztunk és nem tudta, h miben vok benne.
2008. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
46%
Hárommal ezelőtti válaszolónak: Azt hogy érted hogy a gumi nyalogatása nem egészséges? Gondolom olyan anyaggal vonják be ami nem tesz kárt a szervezetben.Vagy tévednék?? Most meglepődtem. egyébként próbáltam gumi nélkül is csinálni,sőt volt hogy bele is élvezett a számba,de egyszerűen nem birom a szagát meg az ízét...hiába van megmosva,az a szag nem tűnik el...:( szóval szerintem a pénisz nem a szájba való...az már más dolog hogy mindenki a szájába veszi...
2008. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
23%
Hacsak nem ő az 1 a 10000-ből aki nem szereti ha szopják, akkor ha te nem fogod megtenni, lesz más aki megteszi helyetted...
2008. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
28%

A "gumiszopogatás"ról: Véletlenül kihagytam az olyan szót. Tehát nem is olyan egészséges-t akartam írni. Ez alatt azt értettem, hogy mivel az ondóban sok a fehérje, az még "egészségesnek" is felfogható, viszont egy műanyag gumiban semmi egészség nincs, még akkor sem, ha nem káros az egészségre. Persze sokmindentől megvéd!!!

Szerintem nem jó az íze, a frissen mosott pénisz sokkal fincsibb.

Persze, ha valaki nem szívesen csinálja, természetesen nem szabad eröltetni, mert az sem egészséges a lélekre!

2008. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Mondhattok bármit, a legtöbb pasi igenis igényli és elvárja! Csakhát nyuszik és nem merik kérni! De találnak bőven olyan lányokat, akik megteszik nekik!

De nem tudom mi undorító van benne!? A gumi íze sokkal rosszabb! Hát szopogasd csak azt!

2008. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Na, először is: SEMMIT ne tegyél meg neki, ami neked nem esik jól. Nem is várhatja el tőled, ha szeret.


Viszont: tényleg eszméletlen jó érzés a férfiaknak. Előtte pedig nem megmosni kell, hanem jó alaposan lefürdetni. Szó szerint - és ne öltözz túl ehhez sem. Ezt is élvezni fogja: lehet hogy az ágyig el se juttok. Azért körömkefével ne sikáld neki... akkor egy hétig morcos lesz :-( ...és használhatatlan.


Másrészt: tényleg nem ajtóstul kell rontani a házba. Ismerkedj meg vele: simogasd, nézd meg közelebbről... csókold meg a környékét... be is kenheted valamivel, amit szeretsz. Ha majd esetleg rászánod magad, akkor se onnan indulj: kicsit melegíts be vele, csókolózzál, majd csókold végig szépen lefelé... és nem kell olyan akció, mint a filmekben. A vége felé a legérzékenyebb.

2008. ápr. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!