Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen az analis szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az analis szex?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Az anlális szex az az, amikor a fiú bedugja a faszát, a segged lukába, bocs h kicsit csunyán beszéltem,de csak így tudtam nagyából elmondani:)

am én még nem probáltam ki, ezel kell gusztus is.....

2008. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Hát igen, ahogy az előttem szóló mondta kicst csunyán, de ez a lényege. én sem próbáltam, egyszer akartuk, de fájt már az elején nekem(lány vagyok), uhogy nem. A gondolat is undorító nekem, de kinek hogy.
2008. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Hallottam pár többször is,hogy baromi jó egy lánynak. De szerintem máshogy is jó, és én gusztustalannak tartom

Hosszú távon meg egészségügyi kockázatai vannak.

2008. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Gyerekek!Kicsik vagytok még ehhez.Az anális szexhez bizalom kell,el kell lazulni és minent megengedni magunknak és a partnernek.Senkinek nem ajánlom,hogy ezzel kezdje a szexuális életét,majd késöbb...
2008. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Egyetértek az előttem szólóval...nagyon nagy gyengédség kell hozzá és akkor nem fáj, sőt élvezni is lehet! Óvatosan kell csinálni és sikosítóval és minden rendben lesz, a pasid odalesz az tuti:) Egyszer (majdnem) mindent ki kell próbálni, hiszen egyszer élünk!!
2008. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
ajánlom a babaolajat az nekünk bevált. Igaz először fáj de utána . ha megszokod már nem annyira. De csak akkor csináld ha ténnyleg olyan kapcsolatban vagy. Mi majd 2 év után próbáltuk meg és sokadszorra sikerült csak.
2008. ápr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
56%
Hát nem tom ti hogy vagytok vele.Én 17 éves vagyok 32 éves a barátom.úgy 7 hónapja kattantunk rá és azóta majdnem rendszeresen csináljuk az análi sex-et.Nekem nagyon bejött.A normál sex-nél persze nincs jobb,de én ezt is nagyon szeretem
2008. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

Csak óvatosan.

Szerintem nem sok értelme van. Az a "lyuk" nem erre lett méretezve, ezért vigyázni kell, és mindenféle probléma lehet belőle (pl. sérülés, fertőzésveszély. Különösen, ha még váltogatjátok is).

Akinek meg jobb, mint más - az az újdonság és a tiltott "gyümölcs" varázsa miatt van.

Élvezni meg azért lehet, mert az élvezet a fejben dől el... ha a megfelelő körülmények megvannak, akkor minden élvezetes. Néhány nő a mellének a simogatásával is eléri az orgazmust. Vagy csaknem eléri, ha belecsókolnak a fülébe :-)

Úgyhogy szerintem "csak ezért" ne próbáljátok ki. Van még sok más, ami érdekes lehet.

2008. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Mi 4 hónap után mindenféle síkosító nélkül próbáltuk ki és összejött. Nagyon élveztük!!! Azt nem ajánlom, hogy beléd élvezzen ... bár csodás érzés, de egy fél napos kellemetlenséggel jár míg távozik belőled a gecije. De bizalom, szeretet és megfelelő izgatás szükséges, különben a lánynak fájni fog, a fiú meg a túl szűk lyukban még egy lila foltot is összeszedhet:-(
2008. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
amikor a pasi beledugja a pélóját a lány fenekébe, és ott élvez el.
2009. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!