Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen az analis szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az analis szex?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 16:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
az elején szerintem mindenkinek fáj,akárhányadszorra csinálja.én nem tudom ki hogy van vele de a durex sikositoknál a testápoló is jobb.
2009. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
én kétszer dugtam seggbe nőt (prostit) de nem egy nagy durranás. szoros, de nem olyan forró mint a punci. amúgy a koton szaros lett
2009. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Állítólag sokkal gyorsabban ellehet menni, mármint a lánynak. De ez a luk nem erre van kitalálva.
2009. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
38%
Már több mint másfél éve vagyunk együtt, körülbelül kettő vagy három hónapja megkérdeztem a barátnőmet, hogy mi lenne ha kipróbálnánk az anális szex-et. Erre ő: " Fújj, hogy jut ilyen undorító dolog az eszedbe??? De beteg vagy, az biztos, hogy én nem fogom soha csinálni sem veled, sem mással!!! " De szerencsére nem haragudott meg rám, így az anális szex kivételével (majdnem) mindent ki is próbáltunk. De pár hét elteltével (asszem kettő hét), vacsoránál kibökte, hogy végül is miért ne, hisz nincs abban semmi rossz. Nagyot néztem, korábban nem akarta, rá is kérdeztem mi ez a nagy szembe fordulás saját magával. A kérdésemre így válaszolt: Hát, tudod, sokat gondolkodtam rajta, és, hogy őszinte legyek nagyon izgat és kíváncsi is vagyok. " Ezután meg is beszéltük, hogy miként kellene végre hajtani az " akciót ". De még mielőtt hozzá kezdtünk volna, megkért, hogy szépen lassan, nyugodtan kezdjek hozzá, és ha szól, hogy fáj hagyjam abba. Először kicsit fájt neki, de később már élvezte, és azt mondta, hogy később is lehet róla szó. Persze azzal a feltétellel, hogy ő dönti el mikor legyen. Ja, és azóta az is előfordult, hogy benne mentem el, de nekem még nem szólt, hogy ez zavarná.
2010. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Szűcs Vivike ***** válasza:
Egyszerű: JÓÓÓÓ!!!
2010. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
na most én is leírom az én véleményem. Érdekes, mert az ember elsőre viszolyog tőle,mert hát tudjuk mi távozik a segjukon keresztül, de ha a fiút nem riasztja a dolog, nekünk lányoknak undorodni nem nagyon kell, hiszen a mienkről van szó :) Én mikor megismertem a mostani barátomat, és ő mondta elsőnek nekem, én elmondtam mindennek, hogy fújjj, de undorító, hogy jut ilyen eszébe, nagyon gáz!De egy alkalommal elkezdte izgatni a seggjukamat, és elsőnek az újjával próbálkozott, ami nagyon jól esett,aztán lassan rávett, hogy próbáljuk ki, és már annyira belejöttünk, hogy van hogy én kérem, hogy inkább oda dugja :) Ühhhmmm! Nagyon jó, de igen én is azt mondom az igazi helyén jobb egyenlőre, mert még eddig nem sikerült elérnem így az orgazmust, de közeli élményem volt már. Azt mondta nekem, hogy tök jó hogy így élvezem, nem mindenki élvezi nő :)
2010. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
én 13 vagyok de megdugtam 1 lányt .. ez baj ?
2010. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hát elég baj. :D és a csaj hány éves volt?
2011. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!