Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van még valaki akinek ez bejön?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki akinek ez bejön?

Figyelt kérdés
Imádom, ha a csaj sex közben cigizik. Akkor olyan, mintha valami dámát dugnék, vagy nem is tudom....annyira kivánatosan szivja a cigit, hogy arra totál elönt a vadság :)
2012. ápr. 19. 23:05
1 2
 11/13 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Az okos embert az különbözteti meg a kevésbé okostól, hogy az nem áll le vitázni szellemileg visszamaradottakkal...

Hogy ne legyen off... Én is dohányzom (még) de nem tudom elképzelni, hogy szeretkezés közben dohányozzak vagy én vagy a párom...Akkor szeretném 100%ban neki szentelni a figyelmem és érezni minden porcikájáz...ezért mind a két kezemet használom :)

2012. ápr. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez a leggyakoribb fétis igy biztos sokaknak bejön, nem domináns hajlamra utal.
2012. ápr. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát én utálom a cigit, eleve nem jövök össze olyannal, aki cigizik, szex közben pedig teljesen elvenné a kedvem az egésztől, szóval nekem nem, nem jön be!
2012. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!