Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha valakinek meg nem jott meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek meg nem jott meg a menzesze es sexel akkor lehet valami baja?

Figyelt kérdés
nem rolam van szo,csak kivancsi vagyok hogy akkor mi lesz?lehet a lany terhes?
2008. ápr. 19. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
elvileg nem de azért védekezni kell.mert betegséget akkor is elkaphat meg az is lehet hogy pont olyankor jön meg neki
2008. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Baja nem hiszem, hogy lehet, de úgy tudom, hogy a teherbe esés lehetséges, mert előfordulhat, hogy pont akkor már van érett petesejt. Míg nem jön meg a menstruáció, addig nem érett a szexre a lány szerintem.
2008. ápr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem értek egyet az uccso hozzászoloval. nekem van egy 17 éves bnöm aki még szintén nem menszeszel...
2008. ápr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet baja, mondjuk elkap valamilyen nemi betegséget és teherbe is eshet, bár erre kicsi az esély, de nem szabad semekkora esélyt adni ilyen idősen. Valamint lelki sérülései is lehetnek.
2008. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Lehet terhes!!! Mivel lehet pont akkor jönne meg a menszesze ezért jó ha van gumi! meg hát megvéd a fertőzéstől
2008. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 17 éves "barátnőnek", aki még nem menstruál, sürgősen el kell mennie orvoshoz, mert ez nem oké.

És amúgy tényleg kell a gumi, mert ha éppen menses előtt van, akkor lehet már érett petesejtje, így aztán terhes is lehet. Amúgy sztem is éretlen még egy olyan lány a szexre, aki még nem menstruál.

2008. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

LEHET ÚGYIS TERHES! Mivel már érik, fejlődik, és lehet nemsokára megjön neki, ugyanúgy megtörténhet.

Nem hinném, hogy egy gumi felhúzása BÁRMIKOr túl nagy kérés lenne.

2008. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem rollam van a xo...csak kivancsi voltam ra :) azert koxi a valaxokat
2008. szept. 30. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!