Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiak pénisze melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak pénisze melyik ponton érzékeny?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyénenként változik, de a legtöbbször mégis hol? Melyik v. melyek azok a helyek a péniszén v. körülötte ahol tutira biztos a merevedés, ha simogatom?
2008. ápr. 27. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
elvileg a legtetején...a makk csúcsa.de ebben nem vok biztos
2008. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A pénisz mint olyan mindenhol érzékeny. A férfi mint olyan általában pillanatok alatt kész az akcióra.

Állitólag itt azt olvastam, hogy a "kalapkája" érzékenyebb én azonban azt mondom a kukinak mindenhol jó ha kényezteted. A kedvesem pl. nagyon szereti, ha kukija alját nyalogatom v. ha bekapom a heréit...

szóval csak ha hozzáérsz és dörzsölgeted finoman, ha nem fából van megtelik vérrel.

2008. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
értem. és létezik olyan, hogy egyszer megmerevedik és nem volt semmi akció (nem történt szex vagy önkielégítés) akkor egy idő után lelankad és utána már nehezen vagy meg sem merevedik?
2008. ápr. 27. 21:59
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egész makk, és a pereme alatt. De nem kell mindig ott simogatni... elfárad, érzéketlen lesz, ha eltúlzod. Lehet kalandozni mindenfelé. A férfiak melle is érzékeny pl... de kellő hangulatban bárhol érzékeny lesz: pl. arra is, ha két tenyérrel végigsimítod a mellét, vagy a hátát. Egy idő után fogod érezni rajta, hogy mit szeret - de készülj arra is, hogy ez néha változik. Vagy más erősséggel kívánja.
2008. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"egyszer megmerevedik és nem volt semmi akció"

Ezt nem kedveli senki... ha már merev, kezdjél is vele valamit. Persze nincs ez kőbe vésve... csak nem kellemes érzés.


"egy idő után lelankad és utána már nehezen vagy meg sem merevedik?"

Előfordulhat, hogy egy kis ideig kedvetlen lesz miatta. De nem sokáig!

2008. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem igazán kedvelik, ha semmi akció nincs, de még szűz vagyok így nem igazán szoktunk szeretkezni (még nem tervezzük). Pettingelni meg nem rég kezdtünk el és én még úgymond "nem csináltam semmit vele" csak simogattam. Semmi orális szex nem volt az én részemről.
2008. ápr. 27. 22:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Pettingnél, ha simogatod, az épp elég! Ill. néha meg is kell fogni... Ha még itt se tartotok, akor ne is siessétek el... szépen fedezzétek fel egymást: először csak simogatni (lehet takaró vagy ruha alatt is - de ki kell deríteni, hogyan működik :-) - majd utána, később lehet megcsodálni :-) hogyan néz ki...

És majd csak jóval később kipróbálni, hogy milyen érzés egymásban :-)

2008. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
mindenhol!!! legegyszerűbb, ha tövig bekapod!
2008. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért sztem egy 17-18 cm-es-t elég nehéz tövig bekapni...
2008. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
tövig bekapni... nem igazán rendelkezem "mélytorokkal" xD
2008. ápr. 28. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!