Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen sexuális "játékokat"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sexuális "játékokat" lehetne 4-en használni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok! Barátommal, az egyik barátnőmmel és a pasijával 4-esben szeretnénk kipróbálni: Elötte valahogy bekéne "melegíteni". Tudtok valami jóötletet? Vetkőzősőóker, vagy ijesmi. vagy akár ezután is. Lehetőleg behatolás nélkül. És nem erőszakos dolgokra gondolok.
2008. máj. 6. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez szép...nem mondok véleményt...

A vetkőzőpóker jó ötlet.

Talán a barátnőddel csináljatok egy közös striptízt és akkor a fiúk is beindulnak.Vagy esetleg leszbizzetek :D

2008. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kül. sexshop oldalakon bőséges választék van, társasjátékok... Ott nézz szét, bár nem egy olcsó mulattság...
2008. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Venni nem iazán szeretnénk cuccokat, mert csak egyszeri kipróbálás, mert a barátnőmmel kíváncsiak vagyunk és a fiúk belementek. Köszi a vláaszokat. a leszbizés... hát... nemtudom. szóbajöhet. ;) köszi
2008. máj. 6. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ezek a többszemélyes játékok jellemzően használhatóak ketten is, szóval, ha többet nem csináljátok 4esben, akkor sem feltétlenül pénzkidobás.


pörgethettek üveget is.

akire az üveg mutat, az feladatot kap és/vagy vetkőzik.

2008. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Közös maszti, az tök bezsongató lehet, de akkor a fiúk is, aztán úgyis egymásba gabalyodtok :)
2008. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
kezdj a barátnőddel smárolni tapizzátok egymást,majd lassan vetkőzzetek le.egy kicsit játszatok kettesben,majd a fiuk is felizgulnak és akkor már jön minden magától.a fiukat meg felizgatja ha két nőt lát masztizni,vagy ilyesmi.remélem tudtam segiteni.egy 18éves lány.(én még csak lánnyal próbáltam,a barátomon kivül persze)
2008. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es szex?szerintem ne tul bevadulo cuccokat csinalj mert bajok is lehetnek de a lesbizes az no comment a pasik meghalnak!
2008. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!