Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen a szexi erotikus nő?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szexi erotikus nő? Mit csináljon aki meg akarja őrjíteni a pasikat szex vagy enyelgés közben?

Figyelt kérdés
Hogyan és milyen hangosan nyögjön,milyen hangokat adhat ki ami még izgató, mozogni,vonaglani? Mit csináljon magával,veled (simogatás,dörzsőlés,nyomás,és hová stb)?Hogyan?Mi nektek a kélyes? Amitől megőrültök és szét akarjátok szedni a nőt! Csajok, tuti viselkedés,hangok,tippek amitől a pasinak azonnal feláll...?
2008. máj. 23. 07:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ELSŐ! Szeretlek subba!

Nekem legjobban a természetes jön be, bármit csinálsz, ami nem belőled jön, az mű, és kb ott ölöd meg az egészet, ahol van.

Élvezd és a párod is élvezni fogja. Ahogy leírtad, nagyon kívánod a párodat, hát mutasd ki neki! Ahogy jól esik... részesítsd olyan orál szexben, amilyenben még nem volt része, döntsd hanyatt, vagy bármi, csak ne feküdj mint egy fadarab.

Ugyanez igaz előjátékra is, mutasd meg, mit érzel, mire vágysz :) Bármit csinálsz, ha belülről jön, akkor jó úton jársz.

2008. máj. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jogos. ezt könyvből nem lehet megtanulni. van egy régi mondás, miszerint szerelemben és háborúban mindent szabad. tehát ne válogass az eszközökben
2008. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Abban egyetértek az előttem szólókkal, hogy ne legyél mű.


DE. Vannak dolgok, amiket nem teszünk minden nap, mégis odáig vannak érte. Lehet ez akár egy mozdulat, pl végigsimítasz a testeden, vagy (csípőnadrágnál egyszerűen kivitelezhető) kivillantod a csípődnél a bugyidat. Vagy ha van valami szexi ruhadarabod, amit utcára nem vennél fel, mert kurvás akkor egy privát találkozón meglepheted vele. Akár úgy is hogy bekötöd a szemét, amíg átöltözöl. Konkrét példa: a miniszoknyám alá felvettem a harisnyakötőmet, amikor vacsorára hívtam a páromat, és kikötöttem, hogy a vacsora végéig nem nyúlhat hozzám. És ezt még lehet fokozni.


A hangról meg annyit, hogy csak akkor ha magától jön, ha úgy érzed muszáj ordítanod, sikítanod vagy nem tudom milyen hang van még.


Vonaglás... :D Az akkor vadító ha szorosan hozzásimulsz vagy belekapaszkodsz és úgy csinálod.


Amitől azonnal feláll? XD Szerelmes férfinek tök mindegy mit csinálsz, elég neki ha rádnéz.

2008. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

tudnátok még írni tippet?

köszönöm az eddigieket is!

2008. máj. 23. 10:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát amikor szexinek és erotikusnak érzed magad akkor az is vagy. Ne erőltesd! Inkább engedd el magad és légy szexi!
2008. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A szekszi és erotikus nő legfőbb ismérve, hogy vadidegenek a neten tanítják neki a seggrázás alapfogásait. A pasikat debil kérdésekkel és hisztis kommentekkel őrjíti meg.


Mi a fene van már, ennyire elsilányult a jónép génállománya, azt sem tudják hogy kell illegetni magukat ?!?! Késssz...

2008. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

igazat adok az utso hozzàszolonak

amugy mikozben dugtok azért ne ordibàlj sztem

2008. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez eleve belülről jön! Ha valaki nőies, szenvedélyes.. aki ez megy bármiféle taktika nélkül.
2008. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

a bunkó válaszolók inkább ne is válaszoljanak ha normálisan képtelenek!!

Többit köszönöm!

2008. máj. 24. 07:41
 10/12 anonim ***** válasza:

A szexi erotikus no, az jo kurva.

De csak egy ember kurvaja.

A venajaban, az osztoneiben hordja a venuszi tehetseget.

Felszabadult es azt teszi amit a teste diktal.

Megadja a ferfinak ami neki jar. Sokszor dominans, ugyanakkor olykor szuz kislany akit iranyitani kell.

Hatarokat szab, a maga szajize szerint, ugyanakkor nagyon messzire elmegy ha ahoz van kedve.

Szeszelyes es kiszamithato.

....es igen egy szerelmes fefinak - de meg olyan ferfinak sem aki nem szerelmes - nincs gondja a farkaval.

A ferfi a teremtesre szuletett. Nagytobbseguk siman szexel szerelem nelkul is.

Azonban az a szerencse, hogy kozuluk nem mindegyik.

2008. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!