Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy a pasim többet foglalkozzon a popsimmal?

Figyelt kérdés

Nem szól rá semmit ha hisztizem, hogy lapos, vagy valami, nem simogatja, puszilgatja... : ( Pedig én nagyon igényelném. A cicimet sem szeretget, nem dícséri, nem szokta csókolgatni... : ( Hogyan válthatnám ki belőle az ellenkezőjét?

Már szóltam neki,de nem rti mért,szerinte amit tesz az elég.

Melleim:80/B és foghagymagerezd popsi

Azt mondja szeret és tetszem neki de akkor miért nem kényezeti ezeket a részeimet? Modjuk szex közben is szeretném,meg amúgy is, simogathatná, puszi néha,de semmi:(


2008. máj. 23. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerelj rá TV-t!
2008. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Most azon problémázol, hogy a barátod nem hajlandó udvarolni neked. Ne te keseregj azért mert ő a béna! Keress olyat aki kedves veled, aztán a bénasága meg legyen az ő baja!
2008. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

az első inkább hallgasson


De szeret, és amúgy meg mindig keres,meg hívogat, romantiks,csak ez nem...

3 éve vagyunk együtt, ez az utóbbi 1 évben van. De amúgy nagyon édes!

2008. máj. 23. 13:52
 4/18 A kérdező kommentje:

Amúgy tök jól megvagyunk,csak ez hiányzik.

Amúgy te ezeket megteszed? És őszinte is amit mondasz,teszel?

Ez a pasiknál (egy idő után) már nem automatikus?

2008. máj. 23. 13:54
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy megteszem. Máshogy nincs is értelme. Mindíg dígcsérgetem, simogatom, puszilgatom, hergelem a barátnőmet. Imádom ha mosolyog és vidám.


Amúgy bocsi az elsőért, az is én voltam!

2008. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

az ilyen hozzászólásoknak semmi értelme... ha te komlyan kérdezel valamit nem tudom te mit szólnál ilyenre.

de oké,nincs gond

2008. máj. 23. 14:32
 7/18 A kérdező kommentje:
a te vezetékneved K betűvel kezdődik amúgy?
2008. máj. 23. 14:34
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem S-el. Míért?
2008. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Vannak pasik, akik nem igazán vannak oda az ilyen simogatós dolgokért... meg vannak nők, akik ezt nem is szeretik annyira. Persze vannak olyanok, akik szeretik, és szeretik csinálni.

Ahány ember, annyi ízlés, ha ez neked olyan hihetetlen lelki trauma, hogy nem tudod magad elképzelni mellette és megbeszélés után sem változik, akkor hagyd ott, vagy valóban ültess bele egy TV-t. MP3-at már lehet, az biztos.

2008. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

hát bazdmeg minnek simmogason méte leszoktad szopni?

szoktad neki mondani hogy hé béby jó a dákod vagy valami?

2008. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!