Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 24 éves lány vagyok, már ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves lány vagyok, már ha a szexre gondolok rosszul vagyok. Szeretnék valakit, de szex nélkül nem akar senki se kapcsolatot. Mit tehetnék? Örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés
2008. máj. 25. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

miért undorodsz a szextől?

am nem hiszem hogy komoly kapcsolatod lehet szex nélkül:S

válaszolj pls

2008. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
szexológus de minimum pszichológus felkeresését javasolnám. de komolyan mondom.
2008. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem tetszik, nekem nem jó érzés hogy bennem van "valami", csak azt vártam mindig hogy legyen már vége.
2008. máj. 25. 22:09
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Én is azt javaslom hogy fordulj szakemberhez ezzel, mert szex nélkül nem lesz hosszú kapcsolatod. Szerintem valami feldolgozatlan probléma okozhatja nálad ezt az undort, én mindenképpen azt javaslom, hogy keress egy pszichológust vagy pszichiátert, mert ez csak rosszabb lesz, ha nem akarsz róla tudomást venni.
2008. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem biztos hogy utálod a szexet, nem lehet hogy csak rossz tapasztalataid vannak??? Lehet hogy még nem voltál olyan sráccal aki tudott is volna vmit. A másik meg hogy voltál már szerelmes? Én annál a srácnál undorodtam a szextől akit nem szerettem.
2008. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
64%

Csatlakozom az elöttem szólóhoz. Biztos, hogy ez a baj, hogy nem volt dolgod FÉRFIval.

A másik meg, hogy biztos akarsz majd gyermeket, ahhoz meg csak szex kell, itt már nem a gólya hozza. Szexuálpszichológushoz kéne fordulni, vagy ha nem, szeress bele valakibe, aki bevezet a Kámaszutra rejtelmeibe. Utána nimfomán leszel, amint megtapasztaltad, milyen élvezetes dologról akartál lemondani.

2008. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is egy szakember segíthet. Lehet, hogy történt valami az életedben, ami nem is biztos, hogy a szexhez tartozik, de így dolgozod fel. Egy szakember tud ilyenekben segíteni, sajnos mi nem.
2008. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Igazuk van az előző hozzászólóknak, ezt tényleg egy pszichológussal kellene megbeszélned. Én jóval fiatalabb vagyok nálad, de én is undorodtam tőle. Sőt, egy kicsit még most is. Nekem egy gyerekkori probláma állt a háttérben amiről évekig nem mertem szólni senkinek. Pár hónapja egyszer egy kicsit sokat többet ittam, és akkor bukott ki belőlem. Persze csak a barátaimnak. Azóta sokkal jobban érzem magam. Bár lehet hogy nekem se ártana elmennem egy pszichológushoz. Csak arra még nem vagyok készen, hogy anyunak is elmondjam ezt.
2008. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Rossz tapasztalataim nem voltak, volt hosszabb pl. 3 éves kapcsolatom, rövidebbek is, de senkivel nem volt jó a szex, nem hiszem hogy az ő hibájuk lenne. Szerelmes voltam, anélkül nem kínlódtam volna végig azt a 3 évet sem.


Gyereket nem szeretnék... ugyanolyan undorral tölt el a szülés gondolata mint a szexé.


Az, hogy elmegyek pszichológushoz nem tudom mit segíthet, hiszen semmi különös nem történt velem amit ne tudnék feldolgozni. Rengeteget gondolkodtam már ezen, de semmi, normális életem volt mindig is...


Nem tudom mi baj velem, igazából azt remélem van még valaki rajtam kívül aki ilyen mint én, csak még nem találtam rá :)


Mindenesetre köszi a válaszokat.

2008. máj. 26. 02:23
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Hat az egyik legjobb baratnomnek pont ez a baja a pasijaval - vagyis a volt pasijaval...az urge se szexelni, se csokolzni semmit nem szeretett csinalni es hat sok-sok ido utan a baratnom megcsalta...olyannal aki akart kefelni.

Lehet, nem kellene eroltetned ezt a dolgot. Lehet, nem kellene tarsat keresned egy darabig. Lehet, ha szunteltetned a tarskapcsolatok mindenfele probajat, megnyugodnal egy kicsit.

24 eves vagy....a baratnom ennyi idos koraban ugyanugy azt gondolta, hogy o gyereket sem es semmit sem....

Most 34 es elkeseredetten keresi a kefelni vagyo holtodiglan holtomiglan apa es tarsjeloltet....

Szoval lazulj. Elvezd, hogy egyedul vagy...menj el dokihoz is, hatha tud segiteni. Mert sajnos egy jo parkapcsolat szex nelkul nem mukodik.

2008. máj. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!