Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányok is maszturbálnak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok is maszturbálnak, ha igen akkor kb hány éves koruktól?

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 05:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

én már 6tól asszem



persze h masztiznakALAP

2008. máj. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%

nem feltétlenül.


egy fiu számára a maszturbáció mondhatni kézenfekvő. Alapállapotban és kézbeveszi (pisilés, igazgatás), úgyhogy viszonylag könnyen, mintegy véletlenül rá tud jönni, hogy érdekes/jó érzések okozhatóak a segítségével.

a lányoknál ez ennyire nem egyértelmű. Az ő esetükben a dolog annyira nem esik kézre, ráadásul a női gondolkodás más. Egy pasi esetében jól működő szexualitású, stabil kapcsolat esetében sem különleges, ha segít magán. Mondhatni némi rosszindulattal, hogy a pasik olyan felszinesek, hogy számukra az élmény fontos. Egy nő esetében a szexualitás jóval összetettebb, jóval "lelkibb" folyamat. Egy nő jellemzően csak akkor maszturbál, ha hiánya van.


Szóval, nagyátlagban azt kell mondanom, hogy jóval kevesebbet csinálják, mint a fiuk.

Találkoztam olyan lánnyal is, aki azt mondta, hogy az olyan szánalmas dolog...

2008. máj. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem butaság, hogy szánalmas lenne! Ebből arra merek következtetni, hogy azért mondta, mert ő is csinálta/ja és számára szégyellnivaló! Egyébként én is valahogy 10 éves kor előtt kezdtem és biztos, hogy nem azért, mert már akkor hiányom lett volna!
2008. máj. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
A lányok is maszturbálnak, ha letagadják akkor is. Jó dolog. Én 12évesen kezdtem.
2008. máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy maszturbálnak a lányok, max a nagyon vallásosak nem. Én nagyjából 8 éves korom óta, bár akkor még nem eredényesen, csak játszottam, orgazmusom kb. 12-13 éves korom óta van.
2008. máj. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is sok lány maszturbál, csak van aki cikinek tartja és fél bevallani...

Am én is 10 éves koróm fele kezdtem:DDD

Am szerintem a maszti a lányoknál azért is jó, mert felfedezik a testűket...meg unaloműzésnek:DDD

Én szeretem csinálni:DDD Meg sztem sok lány:DDD

2008. máj. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
25%

te, aki hat éves korodtól maszturbálsz, kérlek szépen magyarázd el nekem, hogy hogy sikerült akkoriban a művelet,



a barbie lábával? na ez megas nekem... :S

2008. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
Én már az oviban csináltam, csak akkor még nem tudtam, hogy mit, csak jó volt. (Nem bugyiba nyulkálós volt, úgyhogy fel sem tűnt senkinek, mit csinálok, de kb 8 éves korom óta már orgazmusnak lehetett nevezni azt ,amit akkor éreztem.)
2008. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
HU, ezt azert nem gondoltam volna, de KOSZONOM, mostmar furan nezek az osztalytarsaimra, mind azt mondta, hogy ok biztos, hogy nem(11 osztaly :D ) KOSZONOM...
2008. máj. 26. 12:57
 10/24 anonim ***** válasza:
47%
Igen masztiznak. Ki mikortól az változó. De igazából amikor előszőr felkel bennük az érdeklődés és kipróbálják. Ez teljesen változó hogy hány éves kortól. Van aki 8, van aki 10-11. Nem szokták bevallani, ez náluk személyes dolog amég nem érnek meg rá. És nem is hiszem hogy élvezetet nyújt nekik. CSak próbálkoznak egyenlőre. Egy fiúnál más, ott muszály is, meg természetes is. Egy lányt egyenlőre csak a kiváncsiság hajt. És ugye nem lesz mindenki egy időben kiváncsi.
2008. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!