Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 21 éves fiú vagyok, és egyálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves fiú vagyok, és egyáltalán nem, vagy csak nehezen élvezek el szex közben. Maszturbálással pár perc alatt sikerül, tudom szabályozni. Némi utánaolvasás után a neten én ejaculatio tardara gondolok. Mit gondolsz erről? Mit kéne tennem? Kezelhető?

Figyelt kérdés
Régóta maszturbálok, a szüzességemet pedig 19 évesen veszítettem el.Eléggé aggaszt a probléma, mert alapvetően nagy étvágyú vagyok, de amikor odakerülünk, majdnem mindig csak szenvedés, erős koncentráció van. Több partnerem szóvátette már ezt, és nagyon bánt...
2009. aug. 23. 10:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nagyon ráhangolódtál a maszturbálásra. Ilyenkor a kutyapózt szokták javasolni vagy a lány hasa alá tegyetek egy párnát, és majdnem összezárt lábakkal feküdjön rá. Ha így se mész el könnyen, szexfenomén vagy! :-)

Sose sajnáld, megnézném azt a nőt, aki ilyen miatt panaszkodik... :-)

2009. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hm a párnás, összezárt lábas megoldás egész jól hangzik... most, hogy mondod, volt már olyan, hogy összezárt lábakkal élveztem a partnerembe...a kutya póz eddig nem volt túl nyerő... az alkalmi kapcsolatoknál ez inkább előny, általában szeretik a nők, de komolyabb kapcsolatoknál az első pár szex után kezd inkább kellemetlenné válni...köszi a kommentet;)
2009. aug. 23. 12:44
 13/15 anonim ***** válasza:
15%

jah, kicsit túlzűsba vitted a maszturbálást, azt most ez lett belőle. én mindig mondom itt a kis kanos 12 éveseknek h álljanak le kicsit, kontrolálják már magukat, mert rossz vége lesz. itt az élő példa rá.

ezt elcseszted kicsit, minek kellett annyit hokizni. azt ajánlom, állj le a masztrubálásról, és kezdj el megtanulni szex közben elélvezni. bonyolult és hosszú folyamat, de megkell csinálni ha jótakarsu.

2009. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
van esetleg konkrét ötleted? vagy tapasztalatod?
2009. aug. 23. 13:23
 15/15 anonim ***** válasza:
Gyorsíts a tempón
2009. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!