Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hány évesen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány évesen volt az első orális élményetek és milyen volt?

Figyelt kérdés

Pontosabban az érdekelne, hogy titeket mikor elégítettek ki orálisan először és összejött-e az orgazmus? És Ti mikor csináltátok először valakinek, és az milyen élmény volt?

21L


2009. aug. 23. 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam még 16... Nagyon gyengéd volt és figyelmes, tökéletes volt. Én csak később viszonoztam orálisan, nem erőltette, kivárta az időt. Minden OK azóta is a kapcsolatunkban :)

19/L

2009. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg gratula, hogy ilyen jó élmény volt! :*
2009. aug. 23. 11:04
 3/14 anonim válasza:
71%
14
2009. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem pár hónappal a 17. születésnapom után történt....hát nekem fájt. a srác gyakorlatlan volt, már volt előttem két lánnyal de egyiket sem kényeztette orállal, és hát...nem volt jó, na. :D én meg jóval hamarabb kezdtem el neki csinálni és csak akkor kapott észbe h neki is kéne vmit adni amikor a közös barátunk felhívta erre a figyelmét... az utána lévő barátom, akivel most is együtt vagyunk....isteni, figyelmes, gyengéd, és garantált orgazmussal jár:)
2009. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen, csodálatos volt :) nekem is és neki is :) imádom (L)

18/L

2009. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 17 évesen,és nagyon jó volt...azóta se voltam még talán olyan...bár lehet hogy azért érzem így,mert az volt az első.:)
2009. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
17évesen kaptam először és valami brutál jó volt,azóta sem kaptam olyat.16évesn adtam,de az szerintem gáz volt!:D
2009. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen volt az első,és elég jó volt :-)

A nyelv sokkal finomabban mozog mint az ujjak :-)

Lassan,érziek csinálta,közbe fel-fel nézett rám :-D

Hm..leírhatatlan...elsőt akarok megint!! :-DD

2009. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

jah,és szinén 17 évesen adtam :-)

Eleinte béna voltam,de segített(amit egyáltalán nem bántam) hiszen mindenképp azt akartam,hogy élvezze..így aztán mondta,hogyan szeretné,mostmár nagyon belejöttem :-))


imádok adni,de kapni is! :-)

2009. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

14 évesen csinálták nekem először ,és 14 évesen viszonoztam ugyanennek a srácnak,de csak 4 hónap után,az elsőn látszott hogy nagyon kezdő vagyok,de 1-2 alkalom után teljesen belejöttem,és azóta is imádom csinálni,és a barátom is imádja:)

16/L

2009. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!