Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hány évesen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány évesen volt az első orális élményetek és milyen volt?

Figyelt kérdés

Pontosabban az érdekelne, hogy titeket mikor elégítettek ki orálisan először és összejött-e az orgazmus? És Ti mikor csináltátok először valakinek, és az milyen élmény volt?

21L


2009. aug. 23. 10:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is 14 voltam és akkor is mikor viszonoztam!Jó volt!Mindketten élveztük a dolgot...

20/L

2009. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én 16 voltam,mikor kaptam....

Adni még nem adtam....Valahogy nem úgy jöttek össze a dolgok....

17/L

2009. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
14 és fél évesen én csináltam csak nagyon gáz volt mert olyan 45 percig tartott és már alig bírtam. 15 évesen csinálta nekem, akkor még nem tudtam elmenni mert nagyon új volt a dolog, de rá pár alkalommal már igen. 16/L
2009. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

16. nagyon jó. azóta is imádom őt is meg amit csinál :) bár elmenni nem mindig tudok tőle :( de maga az érzés jóóó :)


19/L

2009. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!