Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nálam az van h amikor csókoloz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam az van h amikor csókolozok a barátnőmmel merevedésem van. Amikor a szex téma kerül sorba w hozzá hasonlo téma akkor is merev a péniszem! Ez baj?

Figyelt kérdés
Nagyon könnyen fölizgulok,hogy lehet ezt csökenteni? Ez engem nagyon zavar hogy nagyon könnyrn fölizgulok! 15éves wok! Ez idővel csökkeni fog ?Kb mikorra,hány éves kortól?
2009. aug. 23. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem csak nőni fog:D
2009. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem baj, teljesen normális. Idővel csökkenni fog, pl. ha megnősülsz, és csak a nejed dugod.
2009. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Öszintén teljesen normális ami veled történik és van aki már egy csoktól beindul én a helyedben ennek örülnék... de ha téged nagyon zavar akkor amikor csokoloztok gondolj közben valami totál aszexuális dologra és akkor nem lesz baj.És h mikor fog elmulni ugy 50-60 éves korban kb..
2009. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
CSökkenteni, egy módon lehet, egy jó szexel:D:D:D:D!!!!
2009. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülj hogy van. Majd 60 éves korodban szedhetsz viagrát.
2009. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én azért tartom gondnak,mert tartok a lány véleményétől... Meg azt se szeretném ha medencében vagyunk és ott is csokolozunk és akkor is ez wan! És ilyenkor minden nagyon jól észrevehetők...xóval mindenki megláthatja!
2009. aug. 23. 20:01
 7/16 anonim válasza:
100%

huhh én imádom ha a barátomnak már egy csóknál áll :P:P

akk azt érzem h nagyon kíván :P és az nagyon jó érzés :D

azzal meg ne törődj h mások mit gondolnak :D

az öregek is vtak ienek :D a fiatalok meg pláne :P:D

2009. aug. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A barátom is 15,és a barétnőke az ölében ült és közben smaciztak és nem lett a srácnak merevedése! Akkor most ez mi? Vagy ő nem szereti a barátnőjét?
2009. aug. 26. 19:33
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

én lány vagyok, ha a barátomnak feláll smaci közben, bóknak veszem és nagyon örülök!!! ez azt jelenti, hogy kíván!!!

ha nem állna, biztos azon gondolkodnék, miért nem kíván és mit rontottam el...

2009. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a barátommal csókolózunk neki is feláll, ez természetes dolog, de ha csak egy gyors csók és közben másról beszélgetünk akkor nincs merevedése, szerintem a barátoddal is ez volt, de hidd el ha belemelegednek akkor neki is feláll. Az meg hogy mások mit gondolnak ha látják ne érdekeljen mert erről senki nem tehet.
2009. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!