Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nálam az van h amikor csókoloz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam az van h amikor csókolozok a barátnőmmel merevedésem van. Amikor a szex téma kerül sorba w hozzá hasonlo téma akkor is merev a péniszem! Ez baj?

Figyelt kérdés
Nagyon könnyen fölizgulok,hogy lehet ezt csökenteni? Ez engem nagyon zavar hogy nagyon könnyrn fölizgulok! 15éves wok! Ez idővel csökkeni fog ?Kb mikorra,hány éves kortól?
2009. aug. 23. 15:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenkinek áll fel,ha smárol,attol még szeretheti a barátnőjét.ez ember függő.amugy ez teljesen normális,az én párom 24éves,évek ota vagyunk 1ütt,és van amikor csak meglát,már attol feláll.neaggodj.
2009. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

párom megfogja a cicimet v fenekemet + még csókolózunk is.... megállíthatatlan :D ha érted...

ne szarjál, nem gáz ha föláll, sőt tényleg bóknak vesszük mi csajok :D

2009. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha használod a péniszed vén tata korodban is akkor ami használva van működik is csak a sok vén csont szarik rá hol lóg :D


Amúgy nekem is felszokott állni akár egy szépre sikerült csóktólis :D De a bnőm szereti mert így látja h rendben vannak belül a dolgok :D

2009. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12-25-éves korig vannak spontán merevedések.Utána már csökken.
2009. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! :) Az lenne baj, ha nem állna fel..
2009. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
sztem is inkább örülj neki =)
2009. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!