Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megerőszakoltak, mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap mentem át a bnömhöz, és 2 idegen fiu megállitott (17-18 évesek). Hogy hol lakom meg minden hülye kérdéseket. Futni kezdtem, de kigáncsoltak, és megerőszakoltak :\\\\\\\'( és mindenféle szörnyüséget müveltek velem, mit tegyek? ne memrtem senkinek szolni :(
2008. máj. 29. 16:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Azonnal beszélj szüleiddel,vagy tanároddal! Ne titkold,mert a későbbiekben gyötörni fog a lelki trauma!Egy percet se várj,gyorsan szólni valakinek!!!
2008. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

De megfenyegettek, hogy ha szólni merek valakinek, megint megteszik, és rámuszitanak több embert :(

És nem ismerném fel őket

2008. máj. 29. 16:15
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha a szüleidnek nem mered mondani akkor itt biztos segítenek [link]
2008. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Épp azért fenyegettek meg,mert félnek. Amelyik elmúlt 18, az megy a börtönbe, ha ez kiderül. Ne félj tőlük, tegyél gyorsan ellene! Pont akkor tehetik meg ismét veled, vagy mással, ha nem szólsz, és nem vetnek véget ennek. Ne késlekedj, légy okos!
2008. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Rendőrség, dutyiba velük. Valóban azért fenyegettek meg, mert félnek hogy szólsz valakinek. Különben is, honnan tudnák meg, hogy szóltál? Amikor a rendőrök elviszik, akkor majd megtudja. Az ilyen szánalmas alakoknak le kéne vágni a pöcsét.
2008. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Viszont azóta nagyon fáj ott belül, meg hátul is nagyon ki van tágulva :(, tehetek ellene valamit? mert most egyedül vagyok itthon, és csak Vasárnap jönnek meg a szüleim
2008. máj. 29. 16:36
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
EZ nagyon durva... nem gondoltam hogy élnek ilyen emberek az összeset kinyiratnám a ....... be undorító mindenképp szolj szüleidnek rendőrségnek és menjenek a bőrtönbe megrohadni a kis ...............
2008. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

Ha rendőrségen bejelented, akkor egyből lecsukják őket. 16 éves kor felett bárkit le lehet tartóztatni.

De tényleg inkább a NANE -t hívd fel. Ők ilyen nővédő mozgalom, biztosan segítenek, és van tapasztalatuk a téren.

Elérhetőség:

NANE

[link]

Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala: 06-80-505-101 (este 6 és 10 között)

2008. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

Ja és minnél hamarabb vetess látleletet orvosokkal, hogy később legyen bizonyíték. Ha beléd élveztek, akkor vegyenek spermium mintát a DNS vizsgálathoz.


Azonnal szerezz be esemény utáni fogamzásgátlót. Ha ez nem sikerül, akkor egy idő múlva menj el terhesség vizsgálatra. Ha pozitív, akkor abortusz. Az abotusz engedélyezése miatt is fontos, hogy bejelentsd valahol (orvos, vagy rendőrség) azt, hogy megerőszakoltak.

2008. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is menj el egy nőgyógyászhoz hogy megvizsgáljon, hogy milyen sérüléseid vannak és lehet-e vele valamit csinálni, azonkívül szerintem tuti ő is segít, hogy kihez fordulhatnál és gondolom ír fel vagy ad eseményutáni tablettát. És egyáltalán nem kell szégyelned magad hiszen te nem tehetsz róla, szóval bátran mond el, tudom nem lehet könnyű, de magad érdekében meg kéne tenned. A szüleiden kívül nincs valaki más hozzátartozó aki el tudna kísérni az orvoshoz, vagy akivel meg tudnád beszélni, ha már a szüleid nincsenek otthon?
2008. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!