Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiuknak az elso faj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuknak az elso faj?

Figyelt kérdés
a pasimnak en vagyok az elso... mikor elkezdtuk volna a sexet, azt mondta h valami fura erzese van, es leallt, aztan par masodperc mulva fojtatta... ez ment kb 10-15 masodpercig es hirtelen kivette megr jott a sperma, ez mi volt? nem volt orgazmusa se semmi, csak kijott! :S ez az miatt lehet mert az volt neki az elso? vagy valami gond lehet? ja meg meg az is h mikor kijott nem konyult le teljesen, csak felig.... leci segitsetek, mert ot is megviselte, es engem is, lehet hogy en vagyok a hibas? :S
2009. aug. 26. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

senki nem hibás.

a fiúknak nem fáj az első.

a barátod szerintem izgult, mivel először csinálta. ennyi az egész. :)

2009. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De aztan meg egy picit fajt neki.... vagy ez is attol volt, hogy izgult?! :S
2009. aug. 26. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

sztem minden csak attól volt h izgult-

ha sperma táviozott akkor valszeg orgazmusa volt, csak a parája miatt nemlehetett túl nagy élmény :D

sokat kell gyakorolni és minden jólesz.


azmeg h amikor kiveszi, és nincs lekonyulva teljesen, ezzel semmi gond nincsen, nem konyul az le 1 mp alatt rögtön orgazmus után. veszít keménységéből, de nemlesz rögtön puha, meg picike

2009. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
te se lehetsz több 14nél
2009. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egy értelmes válaszoló van, a harmadik, azt is lepontozzátok:S
2009. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem azért fájhatott neki, mert meglátta a nyelvtan osztályzatod...
2009. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tényleg, ez elképzelhető...
2009. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első után fura érzésem volt, egy kicsit fájt a hasam. Alvás után el is mult. Másodikra meg már minden rendben volt, nem kell aggódni
2009. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!