Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom más nőkről fantáziál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más nőkről fantáziál. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Sajnos most már nem tudom pontosan elmondani, hogy hogyan gondolkodik, mert azóta folyamatosan finomítja a véleményét...De az első az volt, hogy pl. ha egy csinos lányt lát, többek között arra is gondol, hogy milyen lehet vele az ágyban. És hogy ezek csak gondolatok, úgyhogy az ő privátszférájába tartoznak.

Pár órával később tette csak hozzá (ezért nem nagyon hiszem el), hogy ha rajtakapja magát, akkor abbahagyja, és nem lubickol az ilyen gondolatokban.

Most annyira undorodom tőle, és nem akarom látni sem.

Ti hogy éreznétek magatokat?



2013. jan. 19. 09:19
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon egyszerű a válasz... keféljetek folyamatosan... ha állandóan kefekefe-kufircoltok, akkor úgysem marad ideje, energiája ilyesmikkel foglalkozni és esze ágába se jut majd más csajokra verni... de persze ha ronda vagy és visszataszító, megértem a srácot.
2013. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
0%
Inkább engem kezeljél le aranyom.
2013. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:

De ilyet minek vall be??

Most nem azért, de hán évesek vagyok?

Szerintem arról fantáziál akiről akar, ha meg bevallja, akkor meglehetősen gyerekes (adott esetben hülye).

2013. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
41%

Két lehetőséget látok.

1., hogy egy egészséges pasi, aki olyan dolgot mondott el a barátnőjének, amit más nem szokott, de minden pasi így van ezzel (és a nők többsége is).

2., hogy ez az előkészítése annak, hogy be akar valakit venni 3.-nak egy nő formájában a szexbe, csak nem meri mondani, és így szeretne hozzászoktatn a gondolathoz.

26F

2013. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

22 és 30 évesek vagyunk, és nem vagyok visszataszító, sőt...Valószínűleg tényleg túl nagy jelentőséget tulajdonítok a dolognak, de az is igaz, hogy máshogy is reagálhatott volna, ahelyett, hogy még neki áll feljebb, nem?

Az is meggondolatlan volt, hogy megkérdeztem, de hát kis naiv vagyok és magamból indultam ki:(

2013. jan. 28. 12:48
 16/48 anonim ***** válasza:
53%
Legalább őszinte és az is sokat ér!
2013. febr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
Az tényleg elég fura, hogy neki áll feljebb. De szerintem mindkettőtöket meg lehet érteni, úgyhogy egyikőtöknek sincs oka megsértődni... Mondjuk tény, hogy téged tuti megbántott azzal amit mondott.
2013. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
63%

1,

minden pasi ilyen, csak vagy elmondja, vagy nem. Én is ma uszodában voltam, láttam egy csodás popót. Egyből elképzeltem így-úgy, majd úrrá lett rajtam az érzés, hogy szexelnem kell - a barátnőmmel. Írtam is Neki egy sms-t, hogy "Kívánlak", és nem is hazudtam! :)


2, Igen, legalább őszinte. Úgy gondolja, hogy mindent megoszthat Veled, és számít a megértésedre. Ez fura lehet Neked, de a mi szempontunkból ez a tisztelet és a bizalom jele... :) Ettől nem csal meg. De ha már fantáziálni sem lehet?!


30F

2013. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Utolsó: igazából azt a másik nőt kívántad meg. Undorodom a gondolattól, hogy a pasim más nőket elképzel "így-úgy"..
2013. febr. 26. 20:19
 20/48 ivilicious ***** válasza:
71%
én is undorodnék tőle
2013. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!