Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom más nőkről fantáziál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más nőkről fantáziál. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Sajnos most már nem tudom pontosan elmondani, hogy hogyan gondolkodik, mert azóta folyamatosan finomítja a véleményét...De az első az volt, hogy pl. ha egy csinos lányt lát, többek között arra is gondol, hogy milyen lehet vele az ágyban. És hogy ezek csak gondolatok, úgyhogy az ő privátszférájába tartoznak.

Pár órával később tette csak hozzá (ezért nem nagyon hiszem el), hogy ha rajtakapja magát, akkor abbahagyja, és nem lubickol az ilyen gondolatokban.

Most annyira undorodom tőle, és nem akarom látni sem.

Ti hogy éreznétek magatokat?



2013. jan. 19. 09:19
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
83%

Hát pedig ez van. De most komolyan... Nem tudok mást mondani... MINDEN férfi fantáziál, mindegyik, nincs kivétel. Ezzel meg kell barátkozni, mondom. Nincs olyan, aki nem.


A férfiak ilyenek, genetikailag. De nem hiszem, hogy ebből nagy cirkuszt kéne csinálni. El kell fogadni és kész. Nekünk nőknek is van egy csomó hülye tulajdonságunk (szintén genetikilag belénkkódolva), amit meg a férfiak tolerálnak nekünk. :) Fogadd el, és ne rágódj ezen.


Ha zavar, kérd meg te is (ahogy én is tettem), hogy ezt ne kösse az orrodra, mert nem vagy rá kíváncsi/rosszul esik/bánt stb. Én pl mondtam barátomnak, hogy kéozelje magát a helyembe, az ő férfi önérzetének milyen rosszul esne, ha a jelenlétében morognék már faszikra meg mondogatnám, hogy de jó lehet vele. Ezt felfogta, azóta nem mondja többet. Meg van oldva. Nálatok ez nem járható út? Tuti felfogná, h neked ez rosszul esik, ha a helyedbe képzelné magát. Kérd meg erre, akkor leesik sztem neki a dolog, hogy ilyesmit nem kéne mondania, mert ez tapintatlanság.


De azt tényleg ne várd, h ne fantáziáljon, mert úgyis fog. Max csak korlátozva fogja érezni magát, és ott kezdődnek a gondok, hidd el...

2013. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
82%

30-as: sztem ez hülyeség... Egyrészt tutira fantáziál, hiszen pasi, csak jól titkolja. :D

Másrészt attól még Te vagy neki a legszebb és a legjobb, ez nem ezen múlik... Nem kell ezt olyan komolyan venni...


Egyébként meg, azt vettem észre, hogy azok a nők ilyan "overprotective"-ak, akik nincsenek magukkal kibékülve, és úgymond "van félnivalójuk", szal önértékelési gondjaik vannak... Felőlem azt néz meg, akit akar, úgyis jobb nő vagyok bármelyiknél (legalábbis számára, és ezt ő is tudja...) :P

2013. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
38%

Mi az, hogy minden férfi fantáziál kivétel nélkül? Azért mert néhányan magukból indulnak ki, illetve csak ilyenekkel találkoztak eddig, nem jelenti azt, hogy ez igaz lenne az összesre.

Az embert elsősorban az különbözteti meg az állattól, hogy képes tudatosan gondolkodni. Ha valakiben persze ez nem alakul ki, illetve olyan közegből jön, ahol nem ezek a normák, evidens, hogy olyanná válik. Viszont mindenki képes fejlődésre, akik az evolúcióval és társaikkal jönnek, azoknak egyszerűen csak kényelmesebb így az élet, mint dolgozni azon, hogy egyre magasabb szintre lépjenek.

2013. ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
64%

Két dolog.

1. Ha valaki velem van, akkor azért van velem, mert velem akar lenni. Ennyi. Nem agyalok rajta, hogy min fantáziál, meg vajon jó vagyok-e neki. Ha nem, akkor majd közli. Addig meg hadd fantáziáljon, ha jól esik neki.

2. Egyszer sétáltunk egy régi barátnőmmel - akkor már jó pár éve együtt voltunk - és egyszer csak elkezdett nevetni. Kérdeztem, hogy min nevet, mire mondta, hogy a szembe jövő párból a srác őt nézte meg alaposan, míg én a lányt. Nevetve kérdezte, hogy "Nem szaladsz utána, hogy cseréljetek?". Tisztában volt vele, hogy szeretem és, hogy férfiból vagyok.

2013. ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Jajj, ez a "férfiból vagyok" duma kiakaszt... Nem a megnézésről beszélek - már ha nem hosszú másodpercekig történik -, mert az néha tényleg nem tudatos. De amikor már az illető ott jár, hogy elképzeli a nőt "így-úgy", mint ahogy olvashattuk, az már tudatos és kontrollálható.


Utolsó, szerintem a barátnőd kérdése mutatja, mennyire volt őszinte az a nevetés...

2013. ápr. 10. 23:02
 36/48 anonim ***** válasza:
minden pasi fantáziál, ha meglát egy jó nőt!!!
2013. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
32%

Fogjátok fel: A férfiaknál a test egy külön dolog.

Nem a másik NŐ tetszik neki, hanem a teste. A vágy és az érzelem az teljesen más. Abba már nem akarok belemenni, hogy ha másokat néz helyetted, akkor valószínűleg valamit nem jól csinálsz...

27F

2013. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, megértelek. Nekem is felfordulna a gyomrom a helyedben. Nálam az exbarátom vágta ki a biztosítékot.

Mellmániás volt, a szeme majd' kiesett, mikor kivillant valakinek egy picit is a cicije, előrehajlásnál be lehetett látni a felsőjébe kicsit. Nekem persze meg akarta tiltani, hogy olyan felsőt vegyek fel, amiben egy picit is látszik a mellem, mondván "a nők fel sem fogják, mit művelnek ilyenkor a férfiakkal". Nem kérdeztem rá soha, hogy ilyenkor mire gondol, mert a válasz tuti kiborított volna.

Továbbá külföldön elkísérte egy haverját nyelvsuliba jelentkezni. Ott elmondta a nő, hogy kit kell majd kereseni, ha megy órára és hozzáfűzte, hogy az a csaj szereti, ha a fenekébe csípnek. Hazaért, első dolga volt, hogy megnézze azt a csajt fészbukon.

Volt még jópár hasonló dolga, nekem meg így visszagondolva is hányingerem van tőle.

A legtöbb pasi ezt csinálja, épp ezért nem kell nekem már senki (nem vagyok leszbi), jobb így egyedül is, mint ilyenekkel. Persze biztos vannak kivétek is biztosan, de melyik pasi ne menne át kiskutyába, ha egy kívánatos nő hozzá szól és esetleg esélyt lát arra, hogy meglegyen neki az a nő.


Kérdező, vagy elfogadod, hogy a pasik ilyen ganajok és maradsz párban vagy szakítasz. Csak te tudhatod, hogy hogyan jobb neked...

2013. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

37-es: ellentmondasz magadnak...érvelsz, hogy ez mennyire normális, nem jelent semmit, mert csak testiség, aztán meg hogy én csinálok valamit rosszul. ez biztos, hogy nem így van, mert áradozik rólam, és érzem, hogy szeret, imád.

nyilvánvalóan tényleg jelentéktelen a dolog, de nagyon-nagyon nehezemre esik elfogadni. ezért kérek itt segítséget.

2013. ápr. 21. 13:59
 40/48 A kérdező kommentje:
Ja, és sosem tűnt fel, hogy megnézne másokat, bár nem is figyelem őt emiatt igazából (nagyon idegesítene, ha rajtakapnám:))
2013. ápr. 21. 14:04
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!