Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti mennyi idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyi idő után fekszetek le valakivel? (nem szüzesség elvesztésére gondolok)

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.

Eddig két fiúval voltam együtt, az elsővel a szüzességemet fél év után vesztettem el, a következővel meg 2 hónap után feküdtem le.


Nektek is kell valamennyi idő ehez, vagy nem gondolkoztok ilyesmin és jön amikor jólesik?



2013. febr. 14. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hónapokat azért nem várok,de nem is ugrok egyből az ágyába.Együtt töltött időtől,és a pasitól is függ.
2013. febr. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amennyi idő alatt le tudok vetkőzni.
2013. febr. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én pasi létemre nem sittem el a dolgot eljön az ideje.

27/F

2013. febr. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon helyzet függő.
2013. febr. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Huuu hát, nem is tudom elmonani.. Szégyellem magam, mi 3 nap után feküdtünk le :)
2013. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem hinném,hogy el kell kapkodni, mindennek el jön az ideje.
2013. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!