Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti mit találtok szexinek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit találtok szexinek egy csajban? És lányok ti egy pasiban?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy, hogy milyen a párotok kinézete, meg hogy van-e esélyetek találni magatoknak egy olyan lányt vagy fiút, aki a külső elvárásaitoknak megfelelő. Mi az, ami bejön nektek a másikon? Pl: mell, izom, jó alak, dús haj, stb...biztosan értitek mire gondolok. Milyen álmaitok párja, külsőre?
2013. febr. 14. 01:53
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
Tudom Foley, nem is bántottál meg! :)
2013. febr. 14. 02:16
 32/63 anonim ***** válasza:

A Jó nő:

- Legyen házias a konyhában

- Legyen urinő a társaságban

- És legyen r*banc az ágyban :D

2013. febr. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
32-es: Te nem vagy bennfentes :D
2013. febr. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:
De egyébként mit szeretsz jobban az alacsonyabb csajokban? A legtöbb masas fiú hasonló magasságú csajt keres, legalábbis én ezt tapasztalom...
2013. febr. 14. 02:19
 35/63 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de azt leszögezném,hogy ne amiatt legyen alacsony,mert még oviba jár.
2013. febr. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
Valaki bennfentes, aki tudja Lilla/Kata igazi nevét nem szeretné megszegni az ígéretét, és elmondani nekem azt a nevet? :)
2013. febr. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
Amúgy tőlem lehet 210 is,nem ez a fő,ez csak a zsáner.
2013. febr. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 Pretty Ballerina ***** válasza:
De az ígéret nem véletlenül ígéret. :D
2013. febr. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
100%

ma 02:19

Én személy szerint azt, hogy egy alacsony nő felébreszti bennem az állatot. A Családját védő állatot. A pasik töbségében is ugyanez játszodik le. Egy alacsony csaj ránézésre "védelemre" szorul és ha bepasiznak akkro a pasit elégtétellel tölti el ha a lány ömellette keres védelmet.

tudom hogy hülyeség de igy van. :D

2013. febr. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:

Nekem a sötét haj, barna szem az igazán vonzó, hozzá borostával, magasabb, és vékony, de nem sovány , hanem csinosan.

Plusz legyen jó illata. Nekem ilyen férfi az ideál, főleg ha elegáns ruhában van, de lehet lazább is.

De az elegáns öltözék vonz:)

Nem ragaszkodom az ideálhoz:)De egyszer hátha lesz szerencsém egy ilyen küllemű férfihoz:)

Zachary Quinto ,vagy Cesc Fabregas

2013. febr. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!