Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki tud segítsen! A barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tud segítsen! A barátnőm szed fogamzásgátlót és mégsem engedi hogy beleélvezzek. Vajon miért?

Figyelt kérdés
Pedig szeretném kiprobálni milyen lehet,de sajnos nem engedi... mit tegyek?
2009. szept. 15. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha normális korban vagytok a sexhez (16+) akkor beszélgessetek a dologról ha ez hosszú ideig így marad akkor doki mert lehet valami probléma háttérben amit eggyüt nemfogtok megoldani.Ha 16 alatt vagytok akkor lehet hogy nem érzi magát érettnek a dologhoz, ne eröltesd mert büntetik.
2009. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Akkor minek a fogamzásgátló???
2009. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
én 18 vok, a barátnőm 19
2009. szept. 15. 17:35
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs teljesen tisztában azzal, hogy a fogamzásgátló mire is jó. Mondd el neki vagy nézzetek utána hogy hat a gyógyszer, hogy megnyugodjon és akkor talán majd megengedi. Nem szabad ennyire görcsösen félnie. Ha ezután se engedi meg menjen el megint nőgyógyászhoz vagy pszichológushoz, hogy elmagyarázzák neki a dolgot és megnyugtassák.
2009. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%

OMG ismét. Jöttök itt az okoskodással, meg "nem tudja mire jó a hancúrbogyó". Elárulom, hogy gyakorlatilag semmi nem nyújt 100%os védelmet, sem a fertőzések, sem a nem kívánt terhesség ellen. Bár a gumi van hozzá a legközelebb, az is csak addig, amíg nem szakad ki.

Én is ismerek olyat, aki gyógyszer mellett esett teherbe, úgy hogy rendesen szedte, kihagyás nélkül. Ráadásul 1.5 éve szedte már. Szóval teljesen megértem a barátnődet.

Mi is bogyózunk, de közös megegyezés alapján döntöttünk úgy, hogy nincs belül élvezés. Ez a tuti és kész. Nekem nem lételemem egyáltalán, hogy benne menjek el, így meg 100%os a biztonságérzetünk. Jobb így csinálni nekünk, mint egy gyereket nevelni. Szóval, ha nem akarja fogadd el, sőt, értsd meg őt. Üdv.

G (24/F)

2009. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

te atya ég....jó lehet nálatok a szex ha a csajod bogyót szed, de sosem élveztek egymásba....uram atyám...sztem nektek sem ártana egykis felvilágosítás. tudod, a foggátlótól nemleszel ám csakúgy terhes, csakha nemszeded normálisan, vagyha nem veszed észre a jeleket, mikor jelez a tested, h ez a tabletta bizony már nemjó neked.

mellesleg ez a legnagyobb hülyeség, így foggátlót szedni, h nemt9rténik beleélvezés. a foggátló azért nem gumicukor, ami teljesen ártalmatlan. ha kicsit jártasabb lennél a témában, kedves előttem szóló, akkor nemhagynád h a nőd hormonokat szedjen, hamár úgysincs beleélvezés.

erre tökéletesek a hüvelykúpok, krémek, miegymások, ha a pár úgy "szexel" h a legjobb résznél kihúzza és nemélvez bele. hamár jössz ide okoskodni, legalább ezzel tisztában lehetnél, h a hormonok mérgezőek, és nemérdemes őket szedni, ha egyszer nincs szex. (konkrét igazi szex, beleélvezéssel)

2009. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én a barátommal pont fordítva vagyok. Óvszert használuk, de sosem akar elélvezni bennem, mert azt mondja h így biztonságosabb a szex és ő inkább vigyázni szeretne rám. Engem eléggé zavart, de aranyos is h félt. 9 hónapja vagyunk együtt de már kezdem megszokni ezt, és már csak kicsit és néha zavar a dolog.
2009. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

18:07-esnek

Hát barátom, ha neked csak az a konkrét igazi szex, amikor bele is élvezel a barátnődbe csak gratulálni tudok.

Mielőtt neki állnál okoskodni és osztani az észt, nézd meg, vagy inkább kérdezz meg egy nőgyógyászt, hogy mekkora a hormontartalma az egyes gyógyszereknek. Sőt nem is tudod, hogy a barátnőm milyet szed, illetve leírtam, hogy az illető rendszeresen szedte a gyógyszert, a neki felírt gyógyszert, és rendszeresen járt vizsgálatra nőgyógyászhoz, szóval semmi jogod hozzá, hogy engem kritizálj vagy kioktass és itt személyeskedj, majd ha felnőttél akkor esetleg szóba állok veled, addig pedig tanulj még és olvasgass.

Tiszteletem.

(ha meg nő vagy akkor még jobban sajnállak)

2009. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

jaj mégmindig szánalmas vagy, ezzel a tanulj meg írni, meg ne okoskodjak neked.....valszeg a nőd vmi nagyon alacsony hormontartalmút szed, ami mostanában divat, alig van benne hormon, stbstb. temeg azthiszed, hogy ez semmit sem árt, ez teljesen egészséges. hát rosszul hiszed. látszik h gőzöd sincsen az egészről, csak hallasz 1-2 dolgot, és persze csak a jók jegyzed meg. azt ajánlom olvasgass kicsit foggátló témakörben, akár itt gyakorikerdeseken is, h kinek mit okozott idősebb korában a foggátlója.

ha ti nem szexeltek, teljesen felesleges a csajodnak foggátlót szednie. a saját egészsége érdekében. használjon kúpot, vagy krémet. ha úgyse élvezel bele.

és tartom magamat ahhoz, h nemlehet életed végéig úgy szexelni, h sosem mész el benne. az nemigazi szex, ez van.

24L

2009. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

jah, meg láthatod h jól leis pontozták a nagyonokos beszólásod, pedig én nempontoztalak le, egyáltalán. és nézegesd meg a többi beszólást is, pl azt, aki aztírja hogy:"akkor nincs tisztában mire is jó a foggátló..."

sztem neked lenne szükséged bővebb felvilágosításra foggátló ügyben, és nem nekem....na ennyit rólad, nagyon okos, 24 éves PASI!!!

2009. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!