Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki tud segítsen! A barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tud segítsen! A barátnőm szed fogamzásgátlót és mégsem engedi hogy beleélvezzek. Vajon miért?

Figyelt kérdés
Pedig szeretném kiprobálni milyen lehet,de sajnos nem engedi... mit tegyek?
2009. szept. 15. 17:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Minden bogyónak van MELLÉKHATÁSA, hiába hiszitek, hogy az általatok használt tök jó, mert újfajta+ minden, az is lehet, h. csak 5-10 év múlva jönnek majd rá a kutatók,h. ja igen vm mennyire káros benne. Nem egy gyógyszerrel volt már igy!!!Amúgy meg a dokiknak, gyógyszerészeknek érdeke, hogy minél több foggátló fogyjon, nem lesznek hülyék azt mondani, hogy ne szedd(jelen esetben itt a bnödről van szó, de mindegy, általánosságban mondtam)...

Teljesen felháboritónak tartom, mennyire odavannak manapság az emberek a foggátló bogyókért...

Bezzeg a múltkor agy kérdésre azt irtam, hogy teljesen biztonságos a szex óvszer és naptármódszer használatával, totál lepontoztak(bizonyára úgy gondolták, ami nem modern , az csak rossz lehet, pedig hibaszázaléka mindkettőnek van, csak az általám támogatott módszernek jóvel kisebbek a mellékhatásai!!!!!!!)!Na, igen, ha 1 nő nincs tisztában a ciklusával+ a teste adta jelekkel, az más...

2009. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves 24 éves nő, áh maradjunk a lánynál. Először is tanulj meg szöveget értelmezni, vagy ha már valamire válaszolsz, akkor olvasd már el figyelmesen, ha kérhetem.

1. Sehol nem írtam, hogy tanulj meg írni. 2. Sehol nem írtam olyat, hogy a fogamzásgátló egyáltalán nem ártalmas, és olyan mint a gumicukor.

Leírom még egyszer, csak hogy Te is megértsd. Annyit mondtam, hogy az én barátnőm csökkentett hormontartalmút szed, PONT azért, hogy minél kisebb mértékben terhelje a szervezetét vele. Bár ehhez semmi közöd nincs, éppen ezért jogod sincs ahhoz, hogy őt vagy engem minősíts.

A másik dolog, hogy teljesen mindegy, hogy van-e sex, vagy nincs, a fogamzásgátló ugyanakkora mértékben "káros". De az, hogy csak az az igazi szex, ahol vaginán belül ejakulál a srác... nah ezzel aztán jól megmondtad a frankót. :)

Aztán egy harmadig dolog pedig, hogy bár nem írtad konkrétan, de gondolom te is gyógyszert szedsz, akkor viszont nem értem a felháborodásodat, te is mérgezed magad mint több millió nő szerte a világon. Az pedig, hogy mi hogy fejezzük be a szex-et illetve én hova élvezek a végén, és miért éppen így csinálom/juk, végképp semmi közöd. Én a véleményemet írtam le, nem is neked, hanem a kérdezőnek, tehát stfu.

Remélem sikerült picit tisztába tenni a dolgokat, én persze megbocsájtok, de legközelebb rendesen olvasd el, ki mit ír.

Üdv. G (24/F)

2009. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

jolvan a tanulj meg írnit benéztem, tényleg nem ezt írtad....viszont a foggátlóval kapcsolatban még mindig nem neked van igazad, más is megírta már itt, h a foggátló bizony káros, és nemérdemes úgy használni, ha nemtörténik beleélvezés, rengeteg ilyen komment született már itt.

mostanában pedig minden foggátló csekély hormontartalmú, úgyhogy ezzel nemmondrtál újat.

igen, énis szedek foggátlót, de én pont ezért szedem, hogy a párom belém élvezhessen, mivel így igazi a szex, mint ahogy ezt mások is megírták, szintén pont itt a gyakorikérdéseken.

deha nektek így a jó, hát nekem aztán baromira mindegy, én azért háborodtam fel, h ilyen esetben teljesen felesleges a foggátló, és értelmetlen mérgeznie magát, ha úgysincsen beléélvezés. ilyen esetekre valók a spermicidek, amik nem károsak egyáltalán. hamár úgysem élvezel belé....

2009. szept. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Még egyszer elmondom utoljára, hogy sehol nem írtam olyat hogy nem káros. Az nem érdekel, hogy ki mit mondott meg és hol.

Az pedig tök mindegy, hogy beleélvezek e vagy sem, és úgy szeded/i a fogamzásgátlót, mert ugyan annyira káros, ha beleélvezek mint ha nem teszem.

Azért használunk bogyót, mert biztonságosabbnak találjuk mint a gumit, azzal már voltak problémák, bogyóval még nem.

És gondolom azt te is tudod, hogy nem csak úgy lehetsz terhes, ha beléd élveznek, így már remélem érted minek a fogamzásgátló. Nem beszélve arról, hogy a "káros" hatásai mellett vannak jó tulajdonságai, gondolok itt a görcsök enyhítésére vagy a menstruáció beállítására, DE nem emiatt szedi, mint már kifejtettem feljebb.

Nah akkor csak megbeszéltük. :)

Üdv.

2009. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

jaj, figyi már, én értem h mire célzol. h ugyanannyira káros, akár beleélvezel, akár nem. én ezt értem, ennyire sötét azért nemvagyok :D

arra akarok kilyukadni, hogyhamár szedi, (károsítja magát) akkor legalább élvezz bele :D érted?:) mert ezzel amit ti csináltok, ehhez a módszerhez elvileg nemkéne a foggátló.


azmeghogy szépen beállítja a menzeszet, erről is tudnék vitatkozni, de akkor már nagyon kötekedőnek és idegesítőnek gondolnál :D

2009. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2009. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mindenesetre a 24 éves hölgynek gratulálni tudok. Az hogy számodra mit jelent a szex az nem egyezik meg azzal, hogy valójában mit jelent. A fogamzásgátló tabletták meg igen, tartalmaznak hormonokat, ezért nem csak és kizárólag fogamzásgátlás céljából lehet szedni. Pl. ismerősöm, aki elsősorban havi vérzés beállítása céljából szedi, ugyanis ha kicsit gyakrabban jön meg az embernek, mint kéne, és ez a "legkímélőbb" megoldás, akkor ez van. Én is szedek gyógyszert és óvszert is használunk olykor, mert inkább szeretném megelőzni a nem kívánt terhességet, minthogy elszúrjam vele esetleg az egész életemet és a gyermekét is. (Mint ahogy azt a 17 éves is megmondta.)
2010. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!