Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szex utáni harmadik naptól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex utáni harmadik naptól a falat tudnám kaparni annyira kívánom megint a szexet. A feleségem hetente csak 1x akarja. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 18:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Ezt neki kéne olvasnia,talán belegondolna,hogy ebből sok jó nem következik.
2009. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

önkielégités? :-D

najo...hát figyelj. ha őszonte a kapcsolatotok a feleségeddel. ezt meg KELL tudnotok bezsélni.

2009. szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi pont fordítva vagyunk, nálunk a férjemnek jó a heti 1, nekem több kéne. Próbálok megértő lenni, mert tudom, hogy nagyon fáradt (11-12 órát dolgozik egy nap), de attól az én igényeim még nem elégülnek ki. Én önkielégíteni szoktam, ha már nagyon nem bírom, vagy várok, amíg kipihentebb lesz. Egyébként próbáltam én is beszélni vele erről, és mondta, hogy nagyon fáradt, amikor munka után hazaér, ezzel nem igazán tudunk mást csinálni, ezért minden munka mentes napja után megkörnyékezem.


Egyébként nálunk gyakran előfordul még az is, ha nagyon fáradt ahhoz, hogy teljesítsen, akkor orálisan kielégít. De ez fordítva is így volt. Amikor terhes voltam, és a vége fele rohadtul nem kívántam már, én is rendszeresen kielégítettem őt orálisan.


Szerintem beszélj vele, mondd el neki a problémád, hátha találtok rá megoldást.

2009. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ez rajtad nem segít, de én őszintén remélem, hogy én nem leszek ilyen.

Tényleg próbáld megbeszélni vele. Mit szokott mondani kifogásként?

19/L

2009. szept. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Arra hivatkozik, hogy másnap fáradt lesz a munkában. Próbáltam megmondani neki, hogy máshogy is lehet örömet szrezni mire a válasza az volt, hogy oldd meg magad.
2009. szept. 15. 19:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott! Nah jó ne, de nem értem, hogy mit sírnak a nők utána, ha megcsalják őket. És itt nem csak barátnőről van szó, hanem feleségről, vagyis arról a nőről akivel életed végéig együtt leszel jobb esetben. Nem értem, hogy ebbe a nők nem gondolnak bele? Persze meg lehet érteni, egyszer, kétszer, de azért baromira nem fer ez így.

Ha viszont ezek után, te is valamit "megvonnál" tőle, akkor meg menne a hiszti, hogy hogy képzeled.

Amúgy tényleg, próbáljátok megbeszélni, mondd meg neki, hogy ennek így nem lesz jó vége, ezt te is tudod meg ő is. Gondolkozzon el, mit akar, vagy kivel akar lenni, ha még nincs gyerek, és már csak szeretet van szerelem helyett, akkor pedig nyugodt szívvel lépj ki a házasságból. (bár ez a végső eset legyen csak)

De azért mindenféleképpen rágjátok át a dolgot először.

Üdv. G (24/F)

2009. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Harmadik vagyok. Sajnálom, hogy így leráz, hogy "oldd meg". Biztosan nagyon rossz lehet. Ne tudok értelmes tanácsot adni, ne haragudj, csak annyit mondok most is, hogy beszéljetek róla.

2009. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fordított a helyzet. Én szeretném gyakran, a férjem meg kb kéthetente egyszer. Ha közeledek, mindig elutasít, h fáradt. Aztán egyszer csak rájön és akkor meg szexelni akar. ha nekem mondjuk akkor épp nincs kedvem vagy épp főzök még neki áll feljebb. De sajnálom, nem vagyok hajlandó csettintésre feküdni. Hogy csak akkor amikor ő akarja, ha meg nem, akkor balhézik. Úgyhogy mostanában már emiatt is veszekszünk állandóan:-( Jah, a kedvencem, amikor hajnali kettőkor próbálkozik. Akkor meg már hagyjon aludni.

Sztem először ülj le vele és beszélgessetek miért van ez, hátha okosabb leszel!

2009. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár lány vagyok, de igaza van annak aki azt írta, hogy "még ezek után sírnak a nők ha megcsalják őket"...

Szerintem (ha már magától nem tudja), mondd el neki, hogy neked milyen igényeid lennének, és próbáljatok valami kompromisszumra jutni. Egyébként végső esetben az egymás előtti maszti is izgalmas tud lenni :)

Mellesleg szintén nem értem, hogy ez miért akkora szenvedés sok nőnek... Meg sem érdemlik a pasikat :D

2009. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Régen sem szexeltek naponta,és a férfiak és a nők is kibírták.A házasság nem csak a szexről szól.és ön uralom is van a világon? Mit csinálsz,ha a feleséged netalán beteg lesz? Akkor sem bírod ki szex nélkül?
2009. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!