Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szex utáni harmadik naptól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex utáni harmadik naptól a falat tudnám kaparni annyira kívánom megint a szexet. A feleségem hetente csak 1x akarja. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt szó naponta szexelésről, és betegségről mellesleg... Csak normális, és egészséges igényekről, amik miatt sajnos tényleg sok házasság tönkremegy. Vagy csak megcsalják egymást a felek...

Szóval nem, nem minden a szex, de igenis fontos, és még mindig megértem a kérdezőt

Lány 25

2009. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

22:46: Egyáltalán nem arról volt szó, hogy mindennap szexelni szeretne a kérdező. Szerintem egy egészséges normális kapcsolatba a 3-4 naponta történő szex igény elfogadható. Persze ha egészségügyi okai vannak, az más. Az egy külön történet.


Én megértem a kérdező problémáját, nekem is hasonlóak az igényeim, és sajnos mi is ritkábban bújunk csak össze.

Egyébként én nő vagyok.

2009. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Olvastam az egyik kommetet és a nő azt írta, hogy ha ő éppen főz, vagy hajnali 2kor akkor neki nem jó. Nekem a párom eleinte olyan volt, hogy nem nagyon szerette a gyakori szexet, de most már igen. Van mikor szexelnem kell és ő nem akarja kellettem magam. Ráülök, előveszem a farkát és hanyat döntöm. A puncimat húzogatom a farkán. Ettől mindig percek alatt feláll a farka és magamba tudom vezetni. Aztán úgy helyezkedem, hogy hátsó felemhez essen a farka és úgy dugjon meg. ...
2009. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!