Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak akik félrelépnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik félrelépnek házasságban, gyerek mellett! Miért teszitek? Mi hiányzik? Mennyi idő együttlét után történt meg először?

Figyelt kérdés

Mindig mással, vagy egy adott partnerrel? Nem féltek a lebukástól, és attól hogy válás esetén mondjuk a gyermeket ritkábban látjátok?

Amíg nem trágár, és a kérdésre válaszol addig csak hasznos válasz van.


2013. jún. 4. 12:03
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom,nem megyek a szomszédba pizzázni ha otthon Bélszínt ehetek,de ha nem kapom amit akarok akkor váltok inkább.

Tehát ha a pasi félrelép annak oka(i) van(nak).

Nem kapja meg otthon amit akar,elvár.

A párja eltunyul,nem figyel magára,elasszonyosodik,nem akar szexelni(vagy ki kell cirkuszolni).

Ilyenkor sajnos ez van a pasi lelép,mint egy melóhely ha nem kapod amiket vársz váltasz,itt is hasonló.

2013. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
bármennyire is nyers, xeno jól megfogalmazta.
2013. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Alakulnak a válaszok! :) Köszönöm!
2013. jún. 4. 12:27
 14/41 anonim ***** válasza:
29%

Xenphilius korrektül leírta egy átlagos esetet,sajnos ez az igazság amit ír,szinte mindenben igaza van.

Mondjuk a szememben eléggé felelőtlen aki 110 nettóra gyereket vállal,akkor ne csodálkozzon,hogy havi max egyszer esznek lazacot vagy félévente egyszer,aztán nyaralás maximum Kishután van.

2013. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
F. K. ! Köszönöm a választ! :)
2013. jún. 4. 12:35
 16/41 anonim ***** válasza:

"aki 110 nettóra gyereket vállal"


Igen ez így van, bár akinek most van egy 8-10 éves gyereke az pont rácseszett mert mikor megszületett még nagyon máshogy néztek ki a dolgok (Fidesz kormány vége, Medgyesi kormányzás). Az hülye aki a válság elején mert alapozni a 110-re. 10 éve a 110 még acélos fizetés volt. Főleg hogy akkor még volt normális VBK is ami mára szintén eltűnt.

2013. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
86%

A legtöbb nő nem szerelemből házasodik, hanem mert kell neki a "nagy nap", vagy gyereket akar, vagy többnek érzi magát, ha a külvilág férjes asszonynak látja. De a férjét nem szereti, vagy nem igazán, és csak tőrbe csalja, azután meg ha nyeregben van, akkor már nem törődik vele, és kezdődik a sárkány korszak. Vagy még az is szokott lenni, hogy azt képzeli az asszonyság, hogy neki mindent meg kell kapnia aférjtől, aztán ha egy picit is hiányát érzi valaminek, akkor nem szól, duzzog, és szintén elhanyagolás következik.

Innen meg férfija válogatja, hogy lelép esténként, vagy válik. beszélgetni is próbál előbb az okosabbja, de a sárkányok nem képesek kompromisszumokra.

Ez rossz, mert ami szép lenne (házasság, egymás melletti kitartás, szeretet, stb), az egy rossz fogalomként van a köztudatban ezáltal...

2013. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
64%

#17-es kapsz egy csillagos ötöst,ez k_rvára így van.

Engem is csesztetnek,hogy ,,há miér nem csípsz fel egy csajt már,miér nincsen csajod,miér nem csajozol."

Hagyjanak már békén,apumban ezt utálom,hogy állandóan a csajokkal nyaggat,nem kell nekem,majd ha kell lesz,de inkább leszek egyedül mint csak legyek egy nővel aki kiborít mert nem hagy békén nyugton.

Aki lesz az igenis top10++-os lesz és olyan akit leírtam magamnak milyen tulajdonságai legyenek.

2013. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Én azért léptem félre, mert hiányzott a szenvedély a házasságomból. Ezt máshonnan pótoltam, de el is váltunk.
2013. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Minden nő más 30 fajta pinaforma van. Szűkebb tágab melegebb hidegebb van aki jobban lovagol van aki jobban hagyja kutyába van aki állva van aki 30 percig orálozik van aki imádja popóba fiatalabb öregebb stb stb...


De öszinte leszek én a jelenlegi kedvesemet nem csalnám meg. Addig nincs baj még 1x nem teszed meg amint az első megvan 2-3 hét lelkiismeret furdalás utána beindul és keresed az alkalmat hol léphetsz fére. elötte nekem is ez volt. megvan minden nőnek a varázsa....


de a nők is ugyan ilyenek a farok is lehet egyenes görbe vastag vagy cingár kicsi vagy nagy fekete vagy fehér hidegebb melegebb keményebb gyengébb

2013. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!