Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert van az h amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az h amikor a baratnommel gumival szexelunk akkor egy 20 perc utan lelohad a farkam? De amikor gumi nelkul csinaljuk akkor egy kicsit se ohad le. Vegig ugyan olyan kemeny es nagy marad.

Figyelt kérdés
csak gumival van ez. ahogy felhuzom akkor rogton elkezd lelohadni es 20 perc utan mar anyira puha h muszaly abbahagynunk. ez miert van?

2013. júl. 23. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért mert gumival szexelni olyan, mintha esőkabátban zuhanyoznál.
2013. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kerlekszepen titeket valami normalis valaszt irjatk mar:( mert engem nagyon aggaszt ez a dolog:(
2013. júl. 23. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván ezek szerint zavarja a gumi. Lehet mire kőkemény lesz, túlságosan szorítja, kicsi rá, kényelmetlen... Vagy csak elviek miatt taszítja a gumi így nem tudja annyira élvezni.
2013. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy gumiban nem ér annyi inger,hogy fel legyél izgulva
2013. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gumival nekem is volt bajom, olyan mint nyelv nélkül enni. Nem érzel annyi mindent + plusz gondolom fáradsz..
2013. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
esetleg próbáld meg másfajta óvszerrel, vékonyabbal
2013. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a parommal mar nagyon sok felet kiprobaltunk.volt amelyikben meg azt se ereztem h bedugtam neki. meg csak melegseget sem ereztem. eddig akarhogy valasztottam a meretet. az vagy szoritott vagy lazavolt. van valami ferfi fogamzasgatlo amit siman lehet venni gyogyszertarba recept nelkul?
2013. júl. 23. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!