Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A segg ujjazása ugyan olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A segg ujjazása ugyan olyan mint az anál szex?

Figyelt kérdés
Már ujjaztam a seggem de olyan átlagos érzés.miért van?
2013. júl. 22. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú?
2013. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azért 1 vagy 2 ujj nem helyettesít egy farkat.

ezt ne feledd.


átlagos?! hát nekem inkább kellemetlen lenne szerintem, belegondolva, hogy milyen rosz ha a nagydolgomat végzem, és ép szét akar szakadni..:/


amugy a barátnőm (szintén ujjazásra) azt mondta hogy kb olyan mintha kakilna. elször kellemeteln kicsit, de később jó érzés. :)

2013. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15/l
2013. júl. 22. 12:37
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Akkor lesz leginkább jó érzés, ha pár év múlva nem tudod visszatartani a székleted úgy meggyengül a záróizmod, és hordhatsz pelenkát miatta.

Viccesnek hangzik, de ez sajnos tény...

2013. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

" Akkor lesz leginkább jó érzés, ha pár év múlva nem tudod visszatartani a székleted úgy meggyengül a záróizmod, és hordhatsz pelenkát miatta. "


Ez egy tipikus tévhit.

2013. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod, hogy az ujszopás ugyanolyan mint az orális szex.
2013. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
próbáld ki az anális szexet,és megtudod :D
2014. jan. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de hülyeség ez a pelenka dolog xd

nyilván tágabb leszel... de szért szerintem elég sokan csinálják seggbe és mégse látok pelenkás embereket:D

sőt, egyik barátnőmék 4 éve csinálják és semmi baja:)

körültekintően kell csinálni, ennyi

2014. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!