Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szükséges-e, hogy a szülők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges-e, hogy a szülők szexuálisan felvilágosítsák gyermekeiket?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szóba került ez a téma, és szerinte fölösleges. De azért mégsem lehet tabu a szex, nem?
2008. jún. 26. 17:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%
szerintem nem kel elég kiválesztani egy nagy kort és akor mondani neki ijen dolgokat pl.18,17,19,20
2009. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%

Én 14 éves vagyok, és tavaly szülinapomra egy "lányok könyvét"kaptam. :))) A bátyám meg egy "fiúk könyvét".

Elolvastam, mondjuk nekem mlg nem jött meg, de sok mindent megtudtam belőle.

Én amikor ovis voltam, azt hittem ,hogy a baba úgy lesz, hogy a szűlők nagyon szeretnének egy kisbabát, és akkor egyszer csak az anyuka hasában lesz. :))))

2009. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
52%
Szerintem annyiból nem jó ha egy szülő mondja el a gyereknek hogy mi fán terem a szex mert ez a gyereknek ciki ( mármint ő tartja cikinek ) és hiába jó a szülő gyerek kapcsolat nem mindenki tud nyíltan erről beszélni. pl én 18 vok anyum mindent tud rólam kivéve erről a témáról...mikor ilyenről kérdez akk mindig kikerülöm a választ... kell a felvilágosítás de csak akkor ha a gyereket is érdekli..:D
2009. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!