Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem élvezem? Többi lent!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem? Többi lent!

Figyelt kérdés

Helyzet a következő.... barátnőm élvezi velem a szexet sőt neki orgazmusa van! Én vagy nem megyek el vagy nagyon nehezen megyek el. Én úgy gondolom, hogy ő tág talán. Szeretkezünk nem igazán érzek semmit, sőt análba se. :( Aki volt hasonló helyzetbe vagy van tippje, hogy mi lehet a gond azt kérem ossza meg a véleményét, tapasztalatát velem. Vagy esetleg mit lehetne csinálni... Elég sokat hokizok napi 4-5 alkalom, lehet ez a gond? De, ha meg nem teszem meg akkor hamar elmennék benne, az se jó.


25F


2013. aug. 1. 22:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Napi 4-5 hoki csaj mellett és sírsz, hogy nem élvezed?

Agyban van itt a legnagyobb baj...

2013. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem sírok! És nem biztos a hoki a baj... csak leírtam minden információt!
2013. aug. 1. 22:55
 3/18 anonim ***** válasza:

Elég sokat hokizok napi 4-5 alkalom, lehet ez a gond?

Igen.

2013. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Lehetne valami bővebb segítség, tanács, stb?
2013. aug. 1. 22:57
 5/18 Bummer ***** válasza:
Hagyj ki egy-két napot és ess neki úgy. Meglátod a különbséget.
2013. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Lehet csak a hoki a gond? És az, hogy tág? Ma is volt neki 2x orgazmusa...
2013. aug. 1. 23:02
 7/18 anonim ***** válasza:
Olyan nagyon tág nem lehet, ha 2 orgazmusa volt....a tág hüvely a nőnek sem okoz élvezetet.....
2013. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor azért nem élvezem mert sok a hoki? Vagy esetleg más tipp? De olyan érzés mintha nem volnék benne. :(
2013. aug. 1. 23:15
 9/18 anonim ***** válasza:
Hokival leállni pár napra. Azon kívül, ha análban sem érzel semmit, akkor már baj van mert az a terület mindenképpen szűk. És mi a helyzet amúgy az orállal, az milyen érzés?
2013. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én szeretek orált adni de kapni nem szeretem. Mi lehet baj, ha anált se úgy élvezem? Lehet a párom nem jó az ágyban?
2013. aug. 1. 23:44
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!