Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem élvezem? Többi lent!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem? Többi lent!

Figyelt kérdés

Helyzet a következő.... barátnőm élvezi velem a szexet sőt neki orgazmusa van! Én vagy nem megyek el vagy nagyon nehezen megyek el. Én úgy gondolom, hogy ő tág talán. Szeretkezünk nem igazán érzek semmit, sőt análba se. :( Aki volt hasonló helyzetbe vagy van tippje, hogy mi lehet a gond azt kérem ossza meg a véleményét, tapasztalatát velem. Vagy esetleg mit lehetne csinálni... Elég sokat hokizok napi 4-5 alkalom, lehet ez a gond? De, ha meg nem teszem meg akkor hamar elmennék benne, az se jó.


25F


2013. aug. 1. 22:53
1 2
 11/18 csandazoltan válasza:

A maszturbálást kicsit lejjebb kellene adnod, hogy a tesztoszteron szinted feljebb, az oxitocin és endorfin szinted lejjebb... az utóbbiaknak magas szintje tompítja a szexuális feszültséged és nehezíti az orgazmust


Tanács: 1-2 napig sem maszturbálás, sem szex és utána meglátod a különbséget...


A férfinál az orgazmus lehet könnyebb de ha kb annyiszor van mint amennyiszer pislogsz, akkor az ingerküszöböt az egekben és nem fogjátok tudni elérni...

2013. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az nem a párod hibája, ha még análban sem érzel semmit.
2013. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Napi 1 "hoki" elég lenne, nem mennél el hamar, de nem is lenne nehéz elmenned, élveznéd is.
2013. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Miért hokizol? Ha csak a nővel lennél akkor sokkal jobban élveznéd.
2013. aug. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Verd ki napi egyszer max 2 szer és akkor talán megoldódik
2013. aug. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ne a lányban keresd a hibát.

Ha Ő a tág, akkor Ő sem élvezné. De Ő élvezi, szóval a hokival van a gond. Állj le vele, ahogy a többiek is javasolták.


Az én párom max akkor hokizik, ha reggel nagyon peckesen ébred, vagy ha 2-3 napja nem taliztunk és ne durranjon el 5 perc alatt, ha velem van.

De akkor is csak 1x, a tali előtti nap folyamán.

Bőven elég az az egy, ami "szükséges"... és tökéletesen élvezzük egymást.

2013. aug. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A tali előtti napon.*


Bocsi félreérthetően írtam az előbb.

2013. aug. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem a lánnyal van baj, benned van a hiba valószínűleg!
2013. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!