Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy ilyen pasiról aki neten?

Figyelt kérdés

mindig megoszt ilyen szexi csajokat és mindig ugyanazt a típust.

ebből lehet arra gondolni, hogy pl. a szőkék az esetei, ha mindig csak szőke lányokat rak ki?

és lehet barátnője, vagy vlsz egyedülálló, mire gondolnátok?

Szerintetek ha egy ilyen pasira nyomulna egy csaj a való életben, akkor megijedne tőle?


2013. aug. 7. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, vélhetően az jön be neki, az a típus. Ha dugig van csajokkal a FB-ja, akkor egyedülálló, és vélhetően szoknyapecér. Nem tartanám valami komolynak. ha csak egy numera akarsz lenni, akkor nyomulj, de ha komolyabb kapcsolatot szeretnél, akkor hagyd a fenébe.
2013. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én szánalmasnak tartom,az meg csak rosszabb amikor családos emberek rakják ki az ilyen nőket

biszex vagyok,én is megnézem a dögös nőket,a jó testű pasikat is szeretem,mégsem rakom ki sehová

2013. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!