Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondolnátok arról a pasiról, aki először nem visz el sehova titeket csak sétálni akar vagy ülni egy parkban pl?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 10:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem ezen mulna a randi sikeressége nyugi. Akinek ezen mulik az nem rád kiváncsi.
2013. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Így van, ha érdekled a lányt, akkor bárhova szívesen megy veled.
2013. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
de komolyan aki pl moziba visz az rád figyel vagy a filmre?
2013. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Csóró, aki még pár száz forintot is sajnál rám. Biztosan felejtős.


15/N

2013. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért ezt 35°C-ban alaposan gondold át.
2013. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

4es,biztos te is sajnálsz rá párszáz forintot...

Amúgy meg,nem az a lényeg,hogy jól kifáradjatok,hanem hogy megismerjétek egymást.Bár én a sétálgatósban vagyok jobban benne(pasi),de egy idő után le is lehet ülni,átkarolni a csajt,az elég romantikus.

De az ember mindig készül egy kis pénzzel,ha esetleg fagyizni kéne,legalábbis ebben a melegben...

2013. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4. le sem tagadhatod, hogy 15 éves vagy... Én pl előszeretettel sétálok a városba randiképp a csajokkal de nem azért mert csóró vagyok hanem azért mert rájuk vagyok kíváncsi és nem egy filmre mondjuk. Ettől még meghívom őket egy fagyira vagy egy mekizésre bármire ha úgy van kedvünk...Nem az alapján fogod érdekelni vagy sem hogy operába viszed vagy csak a közeli parkba...23/F
2013. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Csak az ilyen első randikat szeretem :) Ilyenkor tényleg úgy érzi az ember, hogy a másik rá kíváncsi, és nem unja a társaságát. Beülős helyeken én mindig frusztrált vagyok, nem szeretem a tömeget (három ember felett nekem már az :D), biztos nem tudnám magamat adni egy ilyen randin.

A vőlegényem is annak idején beülős helyre akart vinni, de lebeszéltem róla a rossz tapasztalataim miatt, és inkább a Vár előtt egy padon söröztünk késő este, nagyon romantikus volt.

2013. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ez, de legalább egy kis ásványvizet, vagy üdítőt vigyetek magatokkal ilyen melegben! Meg inkább estefelére időzítsd a sétát, különben szétfolytok.
2013. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

hát nem tudom nekem egy sima séta a parkban meg leülünk a padra az olyan snassz dolog...


nem azt mondom hogy egyből 10 ezret költsön vagy ilyesmi, hanem találjon ki olyan programot ami ingyenes, mégis lehet róla beszélgetni stb hogy a beszélgetés ne fusson vakvágányra, vagy ne menjen át az egész kérdez felelek kihallgatás szerűségbe..


ilyen időben ezt nyilván nehezebb megoldani, mert télen pl ha van hó akkor lehet hóembert építeni vagy hó csatázni, de ilyenkor főleg kánikulába nem jó a napon tartozkodni nemhogy mondjuk kosarazni egyet vagy ilyesmi...


esetleg keres olyan programot a környéken ami ingyenes fesztivál vagy vásár vagy ilyesmi, esetleg a most közelgő muzeumok éjszakája is remek program lehet, és a legtöbb helyen ilyenkor ugymond udvari látványosságok is vannak amiért nem kell fizetni

2013. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!