Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Magyar átlagban 16-30 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar átlagban 16-30 év közötti pároknál a férfi tag általában hányszor szokott elélvezni?

Figyelt kérdés
Olyan részletek érdekelnek, hogy több különböző módszerrel történő izgatás során minden egyes módszernél egyenként előfordul-e hogy elélvez a férfi, vagy milyen gyakran fordul elő hogy elmegy mielőtt szabályos behatolással kielégítené a lányt, és ha ez megtörténik utána mivel segíti a partnerét is orgazmushoz? Esetleg az is előfordul hogy egy hajtósabb menet után újrakezditek, és ha igen akkor hányszor? Ötleteket várok hogy meglepjem a csajomat egy többórás alapos dugással hogy másnap alig tudjunk lábraállni, mert szeretem, és le akarom nyűgözni azzal hogy jobb vagyok az átlagnál!
2008. jún. 29. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Először is, ne akarj jobb lenni, mint az átlag, ez elég gáz duma, meg felfogás, szerintem. ja és ha neked az dugás, akkor nem tudom miről szeretnél infot kapni. én, akit szeretek, és jót szeretnék neki okozni, azzal szeretkezek, és nem dugok, ne akarj alfahím lenni, mert azzal nem érsz el túl sokat.engem pl. nem érdekel, hogy a magyarok többségének hányszor van orgazmusa. jól érzem magam a párommal és kész.legyél kedves, és gyengéd, azzal többre mész.
2008. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem volt a kérdésben h fejtsd ki azt h gáz-e vagy sem az h valaki jobb akar lenni az átlgnál, az meg hogy te hogy hívod a dugást mert szerinted az nem diszkrét és sérti a lelkivilágodat szintén az érdektelen kategóriába tartozik.
2008. jún. 29. 11:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de erre vonatkozóan nem fogsz statisztikai adatot találni, max. saccolni lehet. [Mint ahogy a "köztudatban" a magyar farok majd' húsz centi, aztán a gyakorlatban meg hát...]


A dugás nem attól jó dugás, hogy nagyon hozzan tart - kínok közepette, hanem attól jó, hogy addig tart, amíg a felek élvezik. Arról szintén nem igazán lehet "átlagot" felállítani, hogy ki mennyiszer és hogyan élvez el. Mert lehet, hogy azt a választ kapod, hogy a magyar átlagban a férfiak egymás után háromszor tudnak elélvezni, te meg mondjuk másnap négyszer akarsz, és a végén kiderül, hogy a csajodnak az előző pasija meg hatszor élvezett el, és ezért most te milyen kisstílű leszel...

Ha jót akarsz neki szerezni, ne statisztikát, hanem EGYÉNT értékelj. Derítsd ki, hogy NEKI mi a jó. És azt "szárnyald túl". Lehet, hogy a barátnőd csak egyszer akar elélvezni, nem hatszor. De erre ne itt várj választ, hanem attól a személytől, akinek "kedveskedni" akarsz, hiszen itt kaphatsz "átlagokat", de azt egyénre nem igazán tudod kivetíteni.

2008. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

igazat adok az 1. válaszolónak!! nem az a lényeg egy "dugás" után hogy ne bírjon lábra állni,hanem hogy jó volt veled lennie,meg élvezte.

barátnődnek úgyis jobb vagy az átlagnál, ha már veled van, nem?

nem értelek, és bunkó a stílusod. Lány vagyok, engem nem hatna meg a magadfajta srácok.

Le lehet pontozni, ez van.

2008. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
több órás dugásra csak a profik képesek. Ha én most azt mondom, h a pasim 15x képes elmenni egy szex alatt akkor te megpróbálod "fölülmúlni"?
2008. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
mellesleg ha DUGNI akarsz akkor valóban ellehet érni, h a csajszi ne bírjon utána lábraállni, de ha szereted és megakarsz neki adni mindent akkor SZERETKEZNI kell nem dugni úgy, h kettéálljon a fületek. Ne arra törekedj, h jobb legyél az átlagnál. Ha meg mégis kiválóan teljesítesz lehet a csajodnak nem fog tetszeni... De, ha szét akarod DUGNI a pináját akkor rajta. Egyébként a kérdésedre meg nem igen lehet pontos értéket megadni max saccolni ahogy elöttem is mondták...
2008. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne arra törekedj, hogy "többórás" legyen, hanem akkor már inkább arra, hogy egy éjszaka alatt többször szexeljetek. Egy menet után 10-15 perc pihenő, és jöhet a következő "kör" :) Nálunk legyalábbis így történik ha mindketten jó passzban vagyunk :)


Szerintem a "többórás dugás" után tényleg nem bírnátok lábra állni- a dörzsölődés miatt, a több menettel viszont... :)

2008. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Több órás dugásra szerintem nem csak a profik képesek, vagy akkor én is profi vagyok? :-) Jó tudni...


Különben gyakorlat teszi a mestert, ebbe beletartozik a fegyver karbantartása is. Vagyis, ha nincs nő, akkor is legalább naponta egyszer el kell sütni, nehogy berozsdásodjon.


Kellő gyakorlás után éles helyzetben két lövésnek simán menni kell, de szükség esetén több is elcsattanhat.


Tehát ezek a technikai részletek, egyébként a cél értelemszerűen a nő kielégítése, én is így vagyok ezzel.

2008. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van időnk, egész nap szerelmeskedünk és őrült jól érezzük magunkat közben. A páromnak ez 6-7 orgazmust jelent. Kicsit azért pihenünk kettő között de nem sokat. Szeret szeretkezni és engem is újra és újra lángra lobbant az ő vágya. Orgazmust pedig előállítunk az összes elképzelhető módszerrel. Behatolás előtt, után, közben, kézzel, szájjal és bármivvel... :)))

Tapasztalatból tudom, hogy a szerelmem jobb az átlagnál. Nagyobb gyakorlata, önfegyelme van mint a többi férfinak akivel találkoztam. És ami a legfontosabb, hogy nem az orgazmusra hajt. Bármikor képes abbahagyni és újrakezdeni. (na jó, az elsőnél nem tudja abbahagyni :DDD)Élvezi a szexet, az erotikát, a gyengédséget. Mindent amit a szeretkezés jelent. Az orgazmus már csak a korona. Hát istenem. Ennyi idő alatt, több korona jut. :DDD

2008. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hu, ez komoly kérdés. Én 20 múltam. Én 3 óra után 1x. De ez egy "betegség". Egész szeretkezés alatt merev, viszont kb fél óra múlva lekókad, utána kb 2 perc kényztetés, és újra merev. Viszont nekem fájni szokott, kb 2 óra után, és mikor nagyon nagyon nehezen eljön az orgazmus, jó érzés, viszont utána fáj, szabályosan szúr. De ha jobb passzban vagyok, kb 2 havonta, akkor megesik h kb 20 perc és elmegyek, viszont utána meg kell 20 perc,h ismét erekcióm legyen. Szóval az enyém ilyen.....
2008. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!