Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért nem akart velem lefeküdni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem akart velem lefeküdni?

Figyelt kérdés

Volt évfolyamtársamat 2 éve nem láttam, facebookon néha beszéltük. Masszőrnek tanul, ezért megbeszéltük, hogy ma eljön hozzánk és megmasszíroz, de megkértem, hogy ha lehet, akkor 6 körül menjen el, mert jönnek haza a szüleim viszont fél6-kor ért ide, mert előtte dolgozott. Mikor levetkőztem megdicsérte az alakomat aztán szexről kezdtünk el beszélgetni, sőt szinte egész végig a szexről volt szó, mégse történt semmit. 20 perc alatt megmasszírozta a hátamat, aztán mondta, hogy akkor kész is van. Mondtam neki, hogy kérek lábmasszázst is, megcsinálta, de utána menni is akart, hogy elmenjen még a szüleim előtt. Utána megkérdeztem, hogy mellmasszázst nem kapok-e? (ezzel célozva a szexre)de azt mondta, hogy majd máskor és hogy ahhoz más viszonyban kéne lennünk meg hogy amúgy is mindjárt jönnek haza a szüleim. Mondtam neki, hogy nem baj, ha találkozik a szüleimmel és úgyse jönnek be a szobámba, de mégis menni akart.

Masszázs közben volt, hogy megfogtam a kezét aztán lelógattam a masszázságy mellé és hozzáért a f*ához.

A legvégén melltartóban és bugyiban odaálltam hozzá és megkértem, hogy törölje le a krémet a hátamról, hátha veszi a lapot, de csak simán letörölte.

Masszázs közben többször is megdícsérte az alakom, nem értem miért nem akart szexelni, nincs barátnője se. Szerintetek? (Biztos, hogy nem meleg, mert már sok barátnője volt.)


2013. aug. 16. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Most azért mert te éppen dug.ni akartál ő nem biztos :S
2013. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az lehet, viszont akkor nem értem, hogy mért beszélgetett a szexről. Ő dobta fel a szex témát, sőt mindig szexel kapcsolatos témát hozott fel.
2013. aug. 16. 21:08
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Fél óra alatt lezavarni egy numerát olyan száraz! Nem minden pasi kapható erre(főleg szülői nyomás alatt)...

30F

2013. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
Ha a szüleiddel laksz, ne csodálkozz hogy nem tartanak sokra! Még arra sem hogy megdugjanak.
2013. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne izgulj!

Majd megfektet legközelebb. :-)

Én azonnal rátértem volna a lényegre a masszázzsnál....(a puncidra)

2013. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#2 akár hiszed akár nem én szoktam lányokkal beszélni a szexről, és mégsem akarom őket megdu.gni annak ellenére, hogy imádom a szexet, még nem biztos hogy vele is kívánnám :S
2013. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4-es! Mégis hol kéne laknom? 20 éves vagyok és tanulok, még nem tudtam elköltözni itthonról. Azért kíváncsi lennék, hogy te 20 évesen hol laknál??!! Nekem anyuci, apuci nem tud lakást/házat venni, sőt nincs pasim se, akihez oda tudnék költözni hogy vele tartassam el magam (de még ha lenne is rá lehetőségem se tenném!!)
2013. aug. 16. 21:23
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 és #6 vagyok! Nincs azzal semmi baj, hogy a szüleiddel laksz én veled egy korban vagyok és én is velük lakom emiatt ne húzd fel magadat :) a szobád ajtaját be lehet zárni :) csak mint említettem ő nem biztos hogy akarta veled :)
2013. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Rendben, én ezt értem, köszönöm szépen a választ! :)

Az előző hozzászólásomban erre reagáltam: "Ha a szüleiddel laksz, ne csodálkozz hogy nem tartanak sokra! Még arra sem hogy megdugjanak."


És honnan tudhatnám, hogy akar-e majd egyáltalán tőlem valamit?

2013. aug. 16. 21:34
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát most ez attól függ hogy csak dug.ni akarsz vele vagy párkapcsolatot is? :)
2013. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!