Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meleg srácok! Egy vézna srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Egy vézna srác is lehet aktív?

Figyelt kérdés
Mert ma próbáltam ismerkedni és kritizáltak többen h túl vékony vok aktívnak.

2013. aug. 16. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Én is vézna vok és aktív, szóval ne izgulj. Sajna a melegek válogatnak. Bi srácot keress;)

Egy bi srác;)

2013. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
persze
2013. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kiki011 ***** válasza:
91%
első párom 149cm 43kg volt és aktív uni
2013. aug. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én se vagyok egy izomtömeg, inkább olyan átlagos és mégis aktív vagyok:D barátom nálam vékonyabb és ő is aktív :D vagyis váltogatjuk de jobban szeretünk aktívak lenni
2013. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ftf1983 ***** válasza:

Mint mindenben ebben is vannak mondjuk úgy sztereotípiák, azaz, aki fiatal és vékony az passzív, ugye ők a nyunyók... tény, hogy sok vékony fiatal srác valóban passzív ráadásul nem éppen kis méretű farokkal... ez olyan, minthogy nagyon sok kigyúrt kopasz izmos "állat" meg full passzív pedig sokan azt gondolják, hogy ők a férfiállatok :D

Vannak olyan passzívak, akik a vékony/vézna aktívakat szeretik :D szóval fel a fejjel és előre :D

Amúgy abban van igazság, hogy a biszex srácok kevésbé válogatnak, sőt...

2013. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!