Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha egy lány élvezi, ha egy vadidegen pasi perverzeket írneki?

Figyelt kérdés
Nem küldök képet, sosem küldtem... csak chatelünk pikáns dolgokról. Nem találkozunk sosem, egyszer-kétszer irogatunk, és ennyi. Szórakozás.

2013. aug. 17. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem az ilyen jellegű csevegéseket:) És sosem érdekelt mások véleménye, téged se zavarjon ;)

L

2013. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az tényleg vicces! :D
2013. aug. 17. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor skypeolunk? :)
2013. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy baj? :)
2013. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Több ilyen lánynak írtam már. Sokan saját /nem ellenőrizhető/ bevallásuk szerint megujjazták magukat a soraimra. Voltak köztük, akikben biztos is vagyok. Szóval nem baj. És ha benne volnál, keress :)

27F

2013. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozz mások véleményével, sőt, szerintem erről rajtad kívül (meg azon kívül akivel beszélgetsz) nem is kell tudnia senkinek. Nem azt mondom, hogy direkt "titkold" ha rákérdeznek, de nem is kell ezt ország- világnak megtudnia. Én is belemegyek néha ilyenekbe, ha épp nincs kivel levezetnem a feszültséget, vagy unalmas a szimpla maszti :) 20/L
2013. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem baj
2013. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!