Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok arról, h én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, h én mint lány, leszólítanék egy vadidegen, de rohadt helyes srácot 1 boltban (ugyanis eladó)?

Figyelt kérdés

Már régebben szemeztünk, de olyan jól néz ki az illető, h sztem kb. 100 lánnyal szemezhet 1 nap:D

Szal ez mennyiben lenne gáz, h én szólítanám le?

Vagy ezt elvárják a srácok manapság, h a lány kezdeményezzen? Ezt hallottam:S

Ha igen, hgyan tudnék úgy, h az ne legyen túl átlátszó ill. kínos?

Az nem volna gond hha visszautasít (bár nemhinném:D) merthát annyi jó pasi van még:P

Eléggé félénk vagok e téren, pls segítsetek, köszi!


2010. jan. 23. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez aranyos. jó a felfogásod :). hmm nem is tudom... ha valami élelmiszer bolt akk vegyél valami aproságot és mikor fizetsz (ha ö van a kaszában) akkor jegyezd meg neki milyen rossz az idö és majdnem elcsusztál reggel a jégen :) onnantól már egyeszerü lesz :)
2010. jan. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
és igen az vagányságra utal ha egy lány kezdeményez. a fiúk szeretik a vagány belevaló fiukat :) (F/19) első válaszoló voltam
2010. jan. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
na jó a belevaló csajokat is szereti pár fiú XD
2010. jan. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a második a N°1 :) Amúgy ha "kelleted" magad egy kicsit(nem k*rvásan), akkor majd reagál, a lényeg , hogy érthető legyen a célzás, és nem olyan, ami csak a nők számára érthető. A szemezés és félreérthetetlen mosolygás első lépésnek jó. Ha pedig nem érti, egy kicsit rá kell kapcsolni :)
2010. jan. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
38%
jó5let, de csak ha nem vagy dagadt bányarám - mer akkor -tarkónlövést ajánlom - írd rá a számod azt add oda neki, mondd h csörgessen meg vmkor stb... 21/F
2010. jan. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen fajta üzletben dolgozik? Mert így elég nehéz ötletet adni:)
2010. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ruhaüzletben dolgozik és nem a kasszánál szokott lenni:)
2010. jan. 23. 20:46
 8/11 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még tippek a leszólításhoz:$
2010. jan. 23. 20:48
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem dagadt bányarém vagyok, helyesbítenék. Magas, karcsú, sportos, hosszú szöszibarna hajjal zöld szemekkel -ez már jobban illik rám:)
2010. jan. 23. 20:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Esetleg elmész barátnőddel ruhákat próbálni, és a sráchoz fordulsz tanácsért, mivel a barátnődet elfogultnak véled:) Vagy kérdezhetsz egyfajta márka típusról is, hogy náluk várhatóan mikor fog megjelenni, mi a véleménye az ilyen/olyan stílusokról. Ebből már sok mindent le lehet szűrni, hogy áttérj a hobbijaidra, abban meg már csak találtok közös témát;).

Ilyen szempontból pedig szerencsésebb, hogy nem a kasszánál áll, ott többször meg kéne szakítani a beszélgetést.

2010. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!