Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk csaltátok megszakításos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk csaltátok megszakításos közösüléssel?

Figyelt kérdés
Mennyire biztos ez a módszer?

2013. aug. 17. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:

max csináltátok..

de nem.

és nem biztos egyáltalán..

2013. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csaltuk há'
2013. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi anno hónapokon át úgy csináltuk, hogy gumi nélkül kezdtük, és csak mikor már majdnem a csúcsra értem akkor vettem ki és húztam gumit, de nem volt baj soha :)
2013. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah, meg análtuk is :D
2013. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 3/4 Időpont ma 17:03


Ekkorát hazudni..előváladék is tartalmazhat annyi spermiumot amennyi elég a terhességhez.


Huzzatok gumit ba++meg

2013. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
barátommal 2 éve vagyok együtt, még soha nem voltam terhes, nem volt abortuszom, esemény utáni tablettát se szedtem még soha, és megszakításos módszert használjuk. le lehet pontozni, valóban felelőtlen dolog, de ezek szerint lehet biztonságosan is csinálni, vagy majd kiderul valamelyikönkről, hogy nem lehet gyereke.. na mindegy, ha nem szoktam volna hozzá a kényelemhez, használnék gumit mindenképp, használj te is!
2013. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amúgy sokan vannak akik ezt a védekezési modszert használják, nem értem miért lenne kamu ?! nőgyogyászom közölte, hogy jobb lenne nem így csinálni, mert pont most jött be hozzá egy nagyon aranyos lány, és kiderült, hogy terhes, az előváladék miatt...
2013. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!