Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvely kúpot ajánlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvely kúpot ajánlott az orvos megszakításos közösüléssel és naptármódszerrel. Ha a párom az ujjával izgat és mondjuk van rajta szappan maradék?

Figyelt kérdés
Mert ugye ki tudja akkor az csökkenti a hatását a kúpnak? Vagy ha ő fürdött aktus előtt csak én tartottam be hogy előtte két órával már lefürödtem akkor mi van?mert erről senki sem kérdezett..és nincs erről semmi a tájékoztatóban sem!!oké hogy én időben gondolkozom,de akkor fürödjön le ő is minimum két órával aktus előtt??Azt mondta aktus előtt fél órával tegyem fel és előtte utána ne mossam ki magamból a kúpot, így olyan biztonságos mintha óvszerrel védekeznénk a hatásfoka akkora!
2010. máj. 11. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kúpot a naptármódszerrel és a megszakítással EGYÜTT használjáok, akkor tényleg elég biztonságos lehet. Önmagában azonban nem az.


Hogy a párod mikor fürdik le, az tökmindegy, ugyanis nem ő eshet teherbe, hanem te. Te csináld PONTOSAN ÚGY, ahogy az orvos mondta. Aktus előtt fél órával tedd fel, és utána ne mosd ki magadból. Szappantól nem fogsz teherbe esni, és a szappan nem csökkenti a kúp hatásfokát.


Amúgy egyáltalán nem árt a párodnak sem aktus előtt lefürödni, főleg nyáron... :-)

2010. máj. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szokott fürödni én 25 vagyok ő pedig 33...csak érdekelt hogy a szappan gátolja-e a hatásfokát.jah igen és gondoltam hogy a szappantól nem leszek terhes :)ez édes volt
2010. máj. 11. 00:42
 3/10 A kérdező kommentje:
önmagában nem merem használni de megszakítással és naptármódszerrel ajánlotta.gyógyszert sajnos nem szedhetek
2010. máj. 11. 00:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Na jó, attól, hogy valaki orvos még nem kell és nem is szabad tőle minden marhaságot benyelni. ez tapasztalat! én a helyedben nem kísérleteznék ezzel a kettőssel, mert: az előváladék megtermékenyítésre alkalmas számú ivarsejtet tartalmaz, ill. a spermicid a legrosszabb hatásfokú védekezési eszköz. arról nem is beszélve, hogy mivel nő vagy és feltehetően termékeny, olyan nincsen, hogy kizárt, hogy ne eshess teherbe a ciklus bármelyik szakaszában! úgyhogy én ezt így max. akkor merném bevállalni, ha nem nagy gond, ha jön a gyerek. a helyedben, már ha tényleg bizonyítottan nem szedhetsz semmilyen fogamzásgátlót, maradnék a guminál meg a spermicidnél.
2010. máj. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
még jó, hogy írtad a gyógyszert nem szedhetek részt, mert komolyan kezdtem hülyének nézni a dokit :D ....a korotok alapján, ha jól gondolom egy becsúszott baba nem lenne akkora gond, ha az, akkor a gumit ajánlom inkább...
2010. máj. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A hüvelykúp, megszakítás és naptármódszer együtt igenis biztonságos.
2010. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a megszakítás egész egyszerűen meggyilkolja a szexet, borzasztó lehangoló. ráadásul az aktus spontaneitását rontja, hogy előre tervezve fél órával hüvelykúpot dugdos magába az ember. a szexnek a felszabadultságról kell szólnia... akkor már inkább gumizzon az ember és ezt nőként mondom.
2010. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

na akkor tisztázunk valamit: igenis rontja a szappan a krém hatásfokát,és nem véletlenül kérdezte a kérdező. Fürödj Lactacyd feminával,azzal lehet,az nem tartalmaz szappant! A pasi meg mossa meg rendesen a dolgait,ha szappant használ.De ő is mosakodhat lactacyddal.

Egyébként az hülyeség hogy a spermicid plusz megszakitás nem jó,épp ellenkezőleg,nagyon jó hatásfokú! Olyat még nem láttam hogy valaki ugy esett volna teherbe hogy ezt a kettőt együtt használta!!

egy nőgyógyász asszisztens

2010. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. máj. 12. 09:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett azóta, bevált a módszer? :)
2013. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!